Trwa ładowanie...
d3epq0z

Małgorzata Trzaskowska dziękuje. W powyborczym wpisie zwróciła się do kobiet

Rafał Trzaskowski nie został prezydentem RP. Na ten moment wiemy, że zdobył 48,88 proc. głosów. Jego żona Małgorzata po ogłoszeniu tej informacji postanowiła zwrócić się do kobiet, "które nie bały się wziąć sprawy w swoje ręce" podczas wyborów prezydenckich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Trzaskowska podczas wieczoru wyborczego
Małgorzata Trzaskowska podczas wieczoru wyborczego (East News)
d3epq0z

Przez ostatnie dwa tygodnie Trzaskowscy robili wszystko, by przekonać do siebie wyborców kandydatów, którzy nie głosowali na polityka w pierwszej turze wyborów. Jeździli po całej Polsce i do końca wierzyli w zwycięstwo. Nie trudno było zauważyć ogromnego zaangażowania żony polityka, która wypowiadała się podczas wieców i spotykała z kobietami. To im dziś dziękuje za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Małgorzata Trzaskowska – podziękowania dla kobiet

d3epq0z

"Jeszcze raz pragnę podziękować za waszą mobilizację i za wszystkie głosy oddane na Rafała. Szczególnie dziękuję wszystkim kobietom, które nie bały się wziąć sprawy w swoje ręce" – pisze na Instagramie Małgorzata Trzaskowska.

"Mówiłam o tym wcześniej i powiem to raz jeszcze – razem mamy super moc! Widziałam to na każdym ze spotkań, które odbyłam w ciągu tych ostatnich dwóch tygodni. Tej energii nie można teraz zmarnować. Dlatego będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce. Szczegóły wkrótce, ale jedno jest pewne już teraz: w nas jest siła" – zapowiada.

Trzaskowska na końcówce kampanii podkreślała, że nie będzie milczącą pierwszą damą i zamierza wspierać Polki. Czyżby jej nowy wpis był zapowiedzią stworzenia nowego kobiecego ruchu? Czas pokaże.

Smacznego na dobry wieczór! Odc. 4: Budyń jaglany

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3epq0z

Podziel się opinią

Share

d3epq0z

d3epq0z