Blisko ludziMałżeński eksperyment. Para z USA codziennie przez rok uprawiała seks

Małżeński eksperyment. Para z USA codziennie przez rok uprawiała seks

Małżeński eksperyment przyniósł ciekawe wnioski.
Małżeński eksperyment przyniósł ciekawe wnioski.
Źródło zdjęć: © 123RF
17.03.2021 11:57

Małżeństwo z USA zdecydowało się na pewien eksperyment. Chcieli sprawdzić, co się stanie, gdy będą codziennie uprawiać seks. Podzielili się wynikami eksperymentu, które mogą wiele osób zaskoczyć. Wbrew pozorom małżonkowie nie czuli nudy, ale na dobre zmienili swoje życie intymne.

Brittany i Andy Gibbons po przyjściu na świat trzeciego dziecka, chcieli coś zmieć w swoim pożyciu. W końcu zdecydowali się na codzienne uprawianie seksu przez cały rok. Brittany miała kompleks z powodu swojego ciała i zaczęła się wstydzić. Ciągle się zakrywała, a do zbliżeń dochodziło wyłącznie przy zgaszonym świetle.

Ciekawy małżeński eksperyment

Brittany nie rozbierała się do naga przy mężu, za każdym razem miała na sobie biustonosz albo bluzkę, która zasłaniała jej biust oraz brzuch. Pewnego dnia, gdy wyszła spod prysznica, nie mogła na siebie patrzeć w lustrze – stwierdziła, że wygląda jak własna matka. Kobieta coraz gorzej się czuła, a jej pewność siebie błyskawicznie uleciała.

Podjęty przez małżonków eksperyment miał pomóc Brittany zwalczyć kompleksy i poprawić jakość intymnej relacji. Do pomysłu zachęcała kobietę jej przyjaciółka, która ze swoim mężem podjęła dokładnie takie samo wyzwanie. Od początku małżeństwa para uprawiała seks każdego dnia i byli "najbardziej kochającą się parą, jaką znała" według Brittany.

Brittany i Andy mieli trudne początki. Choć wzajemnie cieszyli się na eksperyment, to borykali się z licznymi trudnościami. Amerykanka czuła się zmęczona po całym dniu spędzonym z dziećmi i myśl o stosunku była dla niej wycieńczająca. Po miesiącu coś się zmieniło. Brittany znacznie pewniej patrzyła na siebie w lustro i zaczęła akceptować własne ciało. Po roku już bez skrępowania uprawiała seks kompletnie nago. Niewątpliwie eksperyment pomógł jej przełamać barierę i wzmocniła jej więź z mężem.

Po trzech latach od zakończenia eksperymentu Brittany napisała, że już nie uprawia seksu z mężem każdego dnia, ale doświadczenie nauczyło ją wiele. Przyznała, że pozytywne skutki wyzwania odczuwa do dzisiaj.

Na własnej skórze odc. 5

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (199)