Trwa ładowanie...

Małżeństwo Pascala Brodnickiego rozpadło się przez pandemię? Wiele na to wskazuje

Pascal Brodnicki był pierwszym telewizyjnym kucharzem, który zdobył tak dużą popularność. Jego program, "Pascal-po prostu gotuj", przetarł szlaki innym kulinarnym show. Niedawno karierę w mediach zaczęła rozwijać także jego żona, Agnieszka Mielczarek. W kuluarach mówi się, że zawodowa rywalizacja i pandemia zabiła ich związek.

Małżeństwo Pascala Brodnickiego nie przetrwało pandemiiMałżeństwo Pascala Brodnickiego nie przetrwało pandemiiŹródło: fot. AKPA
d3lsxq2

Pascal Brodnicki na swoim talencie kulinarnym zbił niemałą fortunę. Polacy uwielbiali zasiadać przed telewizorem i inspirować się jego polsko-francuskimi przepisami. Kucharz odszedł z TVN w atmosferze plotek. Potem wykorzystał swoją popularność do stworzenia kanału na Youtube i promocji książek kulinarnych. Okazało się, że świetnie w kuchni i na ekranie czuje się także jego żona - mówi się, że małżeństwo nie przetrwało zawodowej rywalizacji.

Po prostu gwiazda

Pascal w kilka lat osiągnął wielką popularność w polskim show- biznesie. Szybko polsko-francuskiemu kucharzowi udało się zbudować prawdziwe imperium. Wydawał książki, uczestniczył w pokazach kulinarnych, występował w reklamach. Dobra passa skończyła się, gdy TVN podziękował mu za współpracę. Mówi się, że Pascal naraził się władzom stacji swoją nielojalnością - zaproponował, że będzie produkował program sam, bez udziału firmy zewnętrznej. 

Od tamtej pory można go było oglądać w kanałach tematycznych. Swoją działalność kucharz przeniósł do Internetu - prowadzi chętnie oglądany kanał na Youtubie. Oprócz tego jakiś czas temu postanowił zainwestować w firmę zajmującą się cateringiem. Niestety, na ten sam pomysł wpadła jego żona. Małżonkowie długo równolegle i bez zgrzytu rozwijali swoje biznesy. Niestety, w pandemii okazało się, że firmy partnerów musiały ze sobą konkurować.

d3lsxq2

Zdolna żona

Agnieszka Mielczarek nie chciała być tylko żoną znanego męża. Ma nie tylko ambicję, ale także wiedzę - jest cenionym dietetykiem. Kilka lat temu postanowiła swoją wiedzę przekuć w biznes, założyła firmę, która specjalizuje się w cateringu dietetycznym i błyskawicznie podbiła rynek. Niedawno upomniały się o nią stacje telewizyjne, przedsiębiorczyni jest jedną z twarzy TVP Kobieta i gości na ekranach telewizorów zdecydowanie częściej niż mąż.

Pascal podobno średnio znosił popularność żony. Miarka się przebrała podczas pandemii - wtedy interesy partnerów zaczęły się mocno ścierać. W końcu małżonkowie zdecydowali o rozstaniu. Wspólnie będą wychowywać 13-letniego syna, Leo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Pascal promuje żonę: "Wydała już piątą książkę. Ma talent do przekonywania do zdrowego jedzenia"

d3lsxq2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lsxq2