Blisko ludziMama Ginekolog po poprzednim egzaminie rozpaczała. Jaki wynik otrzymała teraz?

Mama Ginekolog po poprzednim egzaminie rozpaczała. Jaki wynik otrzymała teraz?

Nicole Sochacki-Wójcicka opublikowała ważny wpis.
Nicole Sochacki-Wójcicka opublikowała ważny wpis.
Źródło zdjęć: © Instagram

22.03.2022 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana jest w mediach społecznościowych, jako Mama Ginekolog. Ma szerokie grono odbiorców i fanów, pisze o tematach związanych z ciążą i nie tylko. Ma też własne biznesy, które prężnie rozwija. Kilka miesięcy temu zaskoczyła fanów, publikując wiadomość, że nie zdała egzaminu specjalizującego z ginekologii. Jej szczerość wywołała falę krytyki.

Nicole Sochacki-Wójcicka opublikowała film oraz wpis ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Pochwaliła się, że zdała egzamin specjalizacyjny z ginekologii. Na wideo powiedziała, że ostatnio mało udzielała się w sieci, bo skupiła się na nauce. Dodała, że dużo czasu spędziła w samotności i z książkami. O tym, że ponownie uczy się do egzaminu, nie wiedzieli nawet jej bliscy. Nic dziwnego, po tym, jak w październiku opublikowała wideo, na którym zapłakana mówi o oblaniu ważnego testu, w sieci posypały się różnorodne komentarze.

Afera z niezdanym egzaminem

"Dzisiaj jest wielki dzień dla moich hejterów. Nie zdałam egzaminu. Nie zdałam jednym punktem. Jednym" – mówiła wówczas na nagraniu Sochacka-Wójcicka. "Lekarze kończąc studia, rozpoczynają specjalizację i pracują w danym zawodzie. I są wtedy ortopedą, ginekologiem lub pediatrą. Natomiast nie są specjalistą w tej dziedzinie. Specjalistą staje się po wykonaniu stażu, który różnie trwa: od 4 do 6 lat i złożeniu egzaminu PES – wyjaśniała.

Wiele osób skrytykowało ją w sieci. Fani stanęli w obronie influencerki.

Pomoc Ukrainie

To nie była jedyna kontrowersyjna sprawa wokół Mamy Ginekolog. W styczniu zarzucono jej plagiat. Lekarka ma firmę odzieżową a sprzedawane przez nią dresy zostały porównane do kompletów znanej marki sportowej i uznane za skopiowane. Biznesmenka nie odniosła się do zarzutów, ale skomentowała w sieci, że to nakręcanie afery i że jest już przyzwyczajona do hejtu.

Jak również wiadomo, wokół Mamy Ginekolog dzieje się mnóstwo pozytywnych rzeczy. Jej zbiórki dla WOŚP są gigantyczne. Pomocy udzieliła również Ukrainie. W ciągu kilku godzin udało się zebrać ponad 600 tys. zł, a ostatecznie ponad milion złotych.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także