Blisko ludziMama Zenka Martyniuka wyjawiła rodzinny sekret. Artysta wszystko potwierdził

Mama Zenka Martyniuka wyjawiła rodzinny sekret. Artysta wszystko potwierdził

Teresa Martyniuk i Zenak Martyniuk
Teresa Martyniuk i Zenak Martyniuk
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska

25.11.2020 07:42, aktual.: 02.03.2022 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Król disco polo od lat nie schodzi ze sceny muzycznej. Autor hitu takiego jak "Przez Twe oczy zielone" jest jednak nie tylko rozchwytywanym muzykiem, ale również wrażliwym człowiekiem. Wspiera osoby chore i potrzebujące oraz dba o ukochaną mamę. To właśnie w jej domu zawitały ostatnio kamery. W rozmowie zdradziła pewien rodzinny sekret.

Zenek Martyniuk to nie tylko autor popularnych utworów, które goszczą na niejednym weselu lub imprezie. To także wierny mąż i kochający syn. Właśnie w jego domu rodzinnym gościły ostatnio kamery TVP i dziennikarka Elżbieta Jaworowicz. Mama Zenka Martyniuka, Teresa Martyniuk opowiedziała przed obiektywem o narodzinach wokalisty. Jak się okazało, przyszedł na świat w nietypowym miejscu.

Teresa Martyniuk opowiada o dzieciństwie syna

- Mój reportaż jest próbą zrozumienia fenomenu Zenona Martyniuka. Jest powrotem do jego rodzinnych stron, których nigdy nie opuścił i jako "chłopak z sąsiedztwa" włączył się w pomoc choremu dziecku. Zenon wychował się z kotami na podlaskiej ziemi, która stanowi jego bazę i siłę – powiedziała w wywiadzie dla "Super Expressu" Elżbieta Jaworowicz.

Dodała, że w jej programie nie mogło zabraknąć rozmowy z seniorką rodu, Teresą Martyniuk, która to wyjawiła, że gwiazdor przyszedł na świat w kuchni. Później również w tym miejscu najchętniej się bawił, jako mały chłopiec i to w towarzystwie kotów. Rodzinny dom gwiazdora znajduje się w Gredelach w woj. podlaskim.

Zenek Martyniuk – dom

Zenek Martyniuk jest rozchwytywany. Teledysk do jednego z jego największych hitów, czyli "Przez Twe oczy zielone" do tej pory w serwisie YouTube wyświetlono ponad 186 mln razy. Pomimo ogromnej sławy piosenkarz nie zapomina o potrzebujących. Aktywnie wspiera różnego rodzaju zbiórki.

Zenek Martyniuk z żoną Danutą mieszka aktualnie w posiadłości pod Białymstokiem, czyli w okolicach, w których się wychował. Jak zdradził w jednym z wywiadów, życie w jego domu kręci się wokół salonu z kuchnią.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także