Trwa ładowanie...

Mamy dzieci z zespołem Downa nagrały wideo. Stało się viralem

Pięćdziesiąt brytyjskich matek z internetowej grupy wsparcia "Designer Genes" nagrało wideo ze swoimi – mającymi chromosomów więcej niż powinny - dziećmi. Film stał się hitem sieci.

Share
Mamy dzieci z zespołem Downa nagrały wideo. Stało się viralem
Źródło: Youtube.com
d3zw8mu

Na klipie mamy ze swoimi czteroletnimi pociechami śpiewają piosenkę "A Thousand Years", autorstwa Christiny Perri. To nieprzypadkowy wybór. "Kochanie, nie bój się, kochałam cię przez tysiąc lat, będę cię kochać przez następny tysiąc" - tak brzmi jej wzruszający fragment.

"Chcieliśmy, aby wszyscy to zobaczyli. Chodzi o to, że jesteśmy zwykłymi mamami, kochamy nasze dzieci, one nas kochają, i są takie jak inne czterolatki. Nie zmienilibyśmy ich za nic na świecie" – mówi Rebecca Carless, która wychowuje dwójkę zdrowych dzieci i czteroletniego Archiego z Zespołem Downa.

Wideo zostało opublikowane tuż przed Światowym Dniem Syndromu Downa, który świętuje się 21 marca. Jego celem było poszerzenie ludzkiej świadomości i zaznaczenie swojej obecności w społeczeństwie. Film stał się viralem, udostępnianym przez ludzi na całym świecie. Mama Archiego jest w szoku, że film zdobył takie uznanie i określiła reakcję internautów jako "szaloną".

d3zw8mu

Sama Christina Perri udzieliła jej zgody (post factum), pisząc, że czuje się zaszczycona wyborem właśnie jej piosenki.
Film został opublikowany w piątek i od tego czasu zebrał ponad 100 000 wyświetleń na YouTube i … ponad milion na Facebooku.

d3zw8mu

Podziel się opinią

Share
d3zw8mu
d3zw8mu