GwiazdyMarcelina Zawadzka ponownie została ciocią. Prezenterka poczuła instynkt macierzyński

Marcelina Zawadzka ponownie została ciocią. Prezenterka poczuła instynkt macierzyński

Marcelina Zawadzka ponownie została ciocią. Prezenterka poczuła instynkt macierzyński
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
27.09.2018 09:24, aktualizacja: 27.09.2018 13:14

Prezenterka telewizyjna ma grafik wypełniony po brzegi. Jednak marzy o założeniu rodziny. Przyznała: "Łatwiej podjąć decyzję o powiększeniu rodziny, kiedy ma się odpowiedniego partnera".

Ostatnio prezenterka po raz drugi została ciocią. Pięć lat temu na świat przyszła siostrzenica Marceliny, a niedawno jej siostra urodziła Jasia. W wywiadzie dla tygodnika "Na żywo" Marcelina wyznała: "Z pewnością wszyscy będziemy go rozpieszczać".

Przyznała, że chciałaby mieć dzieci. "Z pewnością łatwiej podjąć decyzję o powiększeniu rodziny, kiedy ma się się odpowiedniego partnera" - skwitowała modelka. Po czym dodała: "To naprawdę wspaniałe uczucie, gdy dziecko cię przytula i mówi, że cię kocha, chce z tobą poznawać świat".

Marcelina Zawadzka jest bardzo rodzinną osobą. Ceni sobie, że wychowała się wśród wspaniałych, silnych i pełnych energii kobiet. To właśnie one nauczyły ją wiary w siebie. Stwierdziła: "Tata z kolei zaszczepił we mnie miłość do motoryzacji".

Jest prowadzącą program "Bake Off Junior", w którym występują młodzi cukiernicy. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym ma duży kontakt z dziećmi. W tygodniku opowiedziała o miłości swojej siostrzenicy, która jest bezinteresowna. Skwitowała: "Dlatego tak cudownie jest obserwować jej rozwój. Widać po niej, jest coraz bardziej otwarta, ciekawa wszystkiego".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta