GwiazdyMarcin Daniec świętuje rocznicę ślubu. Zabrał ukochaną na Majorkę

Marcin Daniec świętuje rocznicę ślubu. Zabrał ukochaną na Majorkę

Marcin Daniec świętuje rocznicę ślubu. Zabrał ukochaną na Majorkę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
14.11.2019 07:42, aktualizacja: 14.11.2019 08:55

Marcin Daniec to niewątpliwie kultowa postać w kabaretowym świecie. Satyryk od lat bawi Polaków, a po pracy spędza czas z młodszą o 20 lat Dominiką, z którą tworzy szczęśliwe małżeństwo już od 18 lat.

Marcin Daniec może pochwalić się udanym życiem prywatnym. Od prawie dwóch dekad ma u swojego boku piękną żonę i jak sam przyznaje, wie, że nie wyszła za niego dla sławy czy pieniędzy. Ponadto kilka lat po ślubie przyszła na świat ich córka, która jeszcze bardziej scementowała związek. Wiktoria niedawno skończyła 12 lat i podobno Daniec zauważył już w niej zadatki na artystkę.

Dominika zawróciła satyrykowi w głowie i sprawiła, że jest on na każde jej zawołanie. - Jestem klasycznym "pantoflarzem", głaszczę po główce, całuję po dłoniach, nie kłócę się, nie narzucam, rozpieszczam, jak mogę – przyznał kilka miesięcy temu. - Jestem mężem i ojcem. Świadomie to pielęgnuję - zaznaczył.

Ostatnio para świętowała 18. rocznicę ślubu i z tej okazji Marcin Daniec zabrał żonę na Majorkę. W tym roku komik będzie obchodził jeszcze jeden ważny jubileusz. 17 listopada w Audytorium Maximum w Krakowie odbędzie się specjalny występ z okazji 40-lecia pracy zawodowej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl