GwiazdyMarcin Miller ma problemy ze zdrowiem. Zalecenia lekarza nie pozostawiają wątpliwości

Marcin Miller ma problemy ze zdrowiem. Zalecenia lekarza nie pozostawiają wątpliwości

Marcin Miller ma kłopoty ze zdrowiem
Marcin Miller ma kłopoty ze zdrowiem
Źródło zdjęć: © Instagram

26.09.2022 13:14, aktual.: 26.09.2022 13:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wypadek, któremu uległ dwa miesiące temu, wciąż daje się mu we znaki. Marcin Miller w najnowszym wywiadzie opowiedział o swoim stanie zdrowia. Niestety nie jest najlepiej.

Kiedy w lipcu trafił do szpitala, fani z przerażeniem wyczekiwali informacji o stanie zdrowia swojego idola. Marcin Miller, wokalista zespołu Boys, uległ wypadkowi w Kołobrzegu. Z pozoru nie tak groźna kontuzja stopy, której doznał, dokucza mu do dziś.

Marcin Miller o stanie swojego zdrowia

Po lipcowym wypadku muzyk co jakiś czas dzielił się z fanami informacjami o stanie swojego zdrowia. W najnowszym wywiadzie opowiedział ze szczegółami o wakacyjnej kontuzji.

"Od feralnego zdarzenia minęły już dwa miesiące i choć opuchlizna już dawno zeszła, to jednak noga nie jest całkowicie sprawna" - wyznał w rozmowie z "Na żywo".

Lider zespołu "Boys" musi się stosować do zaleceń lekarza, które są bardzo restrykcyjne. Musiał zrezygnować z wielu rzeczy, które sprawiały mu radość.

"O bieganiu, skakaniu na skakance czy innych forsujących czynnościach mogę zapomnieć. To zalecenie lekarza i choć lubię sport, to muszę się do nich stosować, bo to może tylko pogorszyć sprawę" - mówi Miller.

Marcin Miller nie przestaje koncertować

Artysta nie przestaje jednak koncertować. Niedawno rozpoczął amerykańskie tournée. Dla mieszkającej w Ameryce Północnej Polonii zorganizowano koncerty z okazji jubileuszu zespołu "Classic". Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaproszenie dostał między innymi zespół "Boys". Kiedy czas na rekonwalescencję? Jak mówi artysta, możliwe, że w listopadzie. Wtedy ma wybrać się z żoną na zasłużony urlop. A ten może być okazją do powrotu do zdrowia. O ile oczywiście Marcin Miller będzie stosował się do wytycznych przedstawionych mu przez lekarza.

"W listopadzie być może wybierzemy się z żoną do Hiszpanii. Byliśmy kiedyś w Sewilli i bardzo nam się podobało, więc niewykluczone, że jeszcze odwiedzimy te rejony" - zdradził w rozmowie z "Na żywo".

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (89)
Zobacz także