Trwa ładowanie...

Maria Dębska i Marcin Bosak mają kryzys? Tygodnik nie ma wątpliwości

Maria Dębska i Marcin Bosak pobrali się w 2020 r. Jeden z tygodników już spekuluje o kryzysie w małżeństwie tych dwojga.

Maria Dębska i Marcin Bosak rozstali się?Maria Dębska i Marcin Bosak rozstali się?Źródło: East News, fot: Artur Zawadzki/REPORTER
d3md5oq
d3md5oq

Maria Dębska i Marcin Bosak postanowili zalegalizować swój związek w sierpniu 2020 r. Aktor oświadczył się ukochanej po zaledwie dwóch miesiącach znajomości. Zakochani podjęli decyzję, że chcą razem stworzyć patchworkową rodzinę. Marcin ma już dwóch synów z poprzedniego związku z Moniką Pikułą.

Maria Dębska i Marcin Bosak - czy to koniec związku?

Maria Dębska i Marcin Bosak zakochali się w sobie niemal od razu. Aktorka od początku ich znajomości twierdziła, że są sobie bardzo bliscy, a tematów do rozmów w ogóle im nie brakuje. Oboje zapewniali, że doskonale się uzupełniają i świetnie rozumieją, a to, że wykonują taki sam trudny zawód nie stanowi przeszkody.

Bosak i Dębska mają temperamenty i nie raz dochodziło do burzliwych kłótni. Teraz tygodnik "Świat i ludzie" donosi, że małżeństwo rzekomo przechodzi kryzys.

d3md5oq

- Było między nimi dużo nieporozumień i spięć. Oboje lubią stawiać na swoim. Bywa, że ponoszą ich emocje. Wydawało się, że miłość wytrzyma... a jednak - czytamy.

Podobno koledzy z planu zdjęciowego, na którym obecnie pracuje Maria Dębska nie mają wątpliwości, że między aktorami nie jest najlepiej.

Podczas ostatniego festiwalu filmowego w Gdyni Maria Dębska odbierała statuetkę za film "Bo we mnie jest seks". Marcina Bosaka nie było u jej boku.

- Nie poradzę nic na to, choć ostatnio to ja zabierałam Marcina jako osobę towarzyszącą na festiwale, na których pokazywano moje filmy. Zawsze chętnie potowarzyszę Marcinowi, ale pewnie będzie tak, że jak będę miała dużo pracy, to będą pisać, że on nic nie robi, że w naszym związku jest kryzys, że o niego nie dbam - skomentowała wówczas Dębska.

d3md5oq

Gorące uczucie

Gdy media obiegła wiadomość, że Marcin Bosak związał się z młodą aktorką Marią Dębską, wybuchł skandal. Aktor przez 15 lat związany był z aktorką Moniką Pikułą, z którą doczekał się dwóch synów: Władysława i Jana. Para była zaręczona, ale nigdy nie zdecydowali się na ślub.

Wszędzie zaczęły pojawiać się nagłówki, że gwiazdor porzucił rodzinę dla 12 lat młodszej Dębskiej. Maria w końcu postanowiła odnieść się do plotek, że była "tą drugą".

- Nigdy nią nie byłam, to są zupełnie dwie różne historie. My z Marcinem nie żyliśmy przez lata w ukryciu, Marcin nigdy nie był żonaty - mówiła w jednym z wywiadów.

Środowisko filmowe mówi „stop” przemocy na uczelniach

d3md5oq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3md5oq