Marka Jemiol otwiera trzeci butik

03.10.2023 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Łukasz Jemioł w kwietniu świętował otwarcie butiku w Gdyni. To już trzeci butik marki na mapie Polski. Jest On wynikiem rozwoju i kolejnym etapem wynikającym z olbrzymiego zainteresowania marką. Design wszystkich butików jest ze sobą ściśle połączony w myśl jednej przewodniej idei "Back to nature."

Drugi w Łódzkiej manufakturze a obecnie trzeci najnowszy otworzono w kwietniu w sercu modowym Trójmiasta - Galerii Klif w Gdyni. Trzeci butik to kolejny krok w rozwoju marki, który ewidentnie wynika z jej popularności szczególnie w tej części Polski.

Designem butiku tak jak i dwóch wcześniejszych zajęła się Marta Napiórkowska Łosin z ManaDesign. Wszystkie przestrzenie są spójne i projektowane w myśl tej samej idei "Back to nature", każdy, jednakże dostosowany do innego planu, innej powierzchni miejsca.

Minimalizm we wnętrzu to podstawa w eksponowaniu modowych kolekcji marki JEMIOL, dlatego skupiono się na ciepłych, spokojnych barwach, elementach z naturalnego kamienia – trwawertynu, który zachwyca wyjątkową, porowatą fakturą.

Ogromnie cieszę się z otwarcia nowego butiku JEMIOL w Galerii Klif, która jest jednym z najważniejszych centrów handlowych w Trójmieście, a także jednym z najmodniejszych miejsc w regionie. To dla mnie nie tylko kolejny krok w rozwoju mojej marki, ale również ciągłe spełnianie marzenia o jej obecności coraz bliżej naszych klientów. - mówi Łukasz Jemioł.

Lokalizacje butików Jemiol:

  • Warszawa, ul. Mokotowska 26
  • Łódź, Manufaktura
  • Gdynia, Galeria Handlowa Klif

[1/10]
Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.