Marta i Paweł z "Rolnika" już po ślubie kościelnym. Obłędna suknia panny młodej

Marta i Paweł z "Rolnika" już po ślubie kościelnym. Obłędna suknia panny młodej

Marta i Paweł z "Rolnika" już po ślubie kościelnym
Marta i Paweł z "Rolnika" już po ślubie kościelnym
Źródło zdjęć: © Instagram | pawelfarmer
30.06.2023 19:30, aktualizacja: 30.06.2023 21:41

W piątek kolejna para, która poznała się w programie "Rolnik szuka żony" stanęła na ślubnym kobiercu. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Marta Paszkin i Paweł Bodzianny. Żona rolnika postawiła na klasyczną białą suknię ze zdobieniami.

Program "Rolnik szuka żony" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów, którzy chętnie śledzą losy uczestników także i po zakończeniu emisji poszczególnych sezonów. Siódma odsłona randkowego show Telewizji Polskiej przyniosła szczęście Marcie i Pawłowi, którzy po jej zakończeniu dali sobie szansę i do dziś tworzą udany związek.

Rok temu para wzięła ślub cywilny, później na świecie pojawiło się ich dziecko, a w piątek, 30 czerwca br., przysięgali sobie miłość przed ołtarzem. W sieci pojawiły się już zdjęcia z uroczystości. Widać na nich m.in. jaką suknię wybrała na ten dzień panna młoda.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny powiedzieli "tak" w kościele

Co ciekawe - jak napisała kilka dni temu na Instagramie Marta - gdy wybierali datę ślubu kościelnego nie mieli świadomości, że zdecydowali się na podwójnie symboliczny termin. Okazuje się, że tego samego dnia, dokładnie trzy lata temu, po raz pierwszy się spotkali. "Na dodatek bierzemy go w miejscu naszego pierwszego spotkania. Tak nam się to przypadkowo (albo i nie przypadkowo…) ułożyło" - dodała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z udostępnianych przez małżonków relacji na Instagramie można zobaczyć, że rolnik zdecydował się na klasyczny, czarny garnitur, a jego żona postawiła na białą suknię o kroju litery A, z wyraźnie zaznaczoną talią i rozszerzającym się dołem.

Duże wrażenie robią zdobiące suknię motywy kwiatowe, a tiulowe prześwity dodają kreacji lekkości. Kobieta postawiła tego dnia na pofalowane włosy spięte w kucyk, z kilkoma pofalowanymi kosmykami z przodu. Z tyłu miała wpiętą ozdobną spinkę, także z motywem kwiatowym. Całość uzupełniał delikatny, rozświetlający makijaż podkreślający oczy i niewielki, elegancki bukiet.

Screen z instastories Pawła Bodziannego
Screen z instastories Pawła Bodziannego© Instagram | pawelfarmer
Instastories Pawła Bodziannego
Instastories Pawła Bodziannego© Instagram | pawelfarmer

Gratulacje pod wpisem o ślubie

Rano na profilach pary pojawiła się rolka ze wspólnymi zdjęciami i informacja, że to właśnie piątek będzie jednym z najważniejszych dni w ich życiu. "To w tym parku malowałam obraz tego, jak wyobrażam sobie przyszłość … (info dla wtajemniczonych, którzy kibicowali nam w programie RszŻ)" - napisała Marta Paszkin.

Wpis odbił się szerokim echem wśród obserwatorów, którzy pospieszyli z gratulacjami. Kilka słów zostawiła także prowadząca program "Rolnik szuka żony" Marta Manowska, która prawdopodobnie także towarzyszyła parze w dniu ślubu.

"A miałam o obrazie mówić dziś podczas życzeń. I o słowach Pawła na peronie, kiedy czekaliśmy na Ciebie. I tak powiem. To jest piękny dzień. Wasz dzień"- napisała Manowska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl