Blisko ludziMarta Kaczyńska ma powód do dumy. Jej córka Martyna Dubieniecka została laureatką

Marta Kaczyńska ma powód do dumy. Jej córka Martyna Dubieniecka została laureatką

Marta Kaczyńska ma powód do dumy. Jej córka Martyna Dubieniecka została laureatką
Źródło zdjęć: © PAP/EPA
Dominika Czerniszewska

20.02.2020 18:07, aktual.: 20.02.2020 19:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna Dubieniecka jest młodszą córką Marty Kaczyńskiej. W tym roku skończy dopiero 13 lat, a już osiąga pierwsze sukcesy w sporcie. Ostatnio została laureatką w konkursie jeździeckim Cavaliada Kraków.

Martyna Dubieniecka debiutuje w jeździectwie. Ostatnio zdobyła pierwsze miejsce w konkursie dwufazowej małej rundy o nagrodę Forum Rynku Nieruchomości podczas CAVALIADY w Krakowie. Weźmy pod uwagę, że dziewczyna ma dopiero 12 lat, więc jest to niemały sukces. Marta Kaczyńska z pewnością pęka z dumy.

Marta Kaczyńska już wielokrotnie informowała w mediach społecznościowych, że jej córka uwielbia jazdę konną. Dwa lata już zamieściła jej zdjęcie prosto z treningu.

Marta Kaczyńska - dzieci i mężowie

Marta Kaczyńska zawarła trzy związki małżeńskie. Jest również matką 16-letniej Ewy i 12-letniej Martyny, których ojcem jest jej drugi mąż, Marcin Dubieniecki. Przez jakiś czas do wiadomości publicznej podawano, że ojcem Ewy jest pierwszy mąż Kaczyńskiej - Piotr Smuniewski. Podczas kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego, to on pozował z nią do wspólnych zdjęć. W 2007 roku Marta Kaczyńska wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego. Po rozwodzie rodziców Dubieniecka zyskała ojczyma. W 2018 roku biznesmen Piotr Zieliński ożenił się z Martą Kaczyńską. Owocem ich związku miłości jest syn Stanisław.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (125)
Zobacz także