Trwa ładowanie...
d4le3sv

Marta Kaczyńska ma powód do dumy. Jej córka Martyna Dubieniecka została laureatką

Martyna Dubieniecka jest młodszą córką Marty Kaczyńskiej. W tym roku skończy dopiero 13 lat, a już osiąga pierwsze sukcesy w sporcie. Ostatnio została laureatką w konkursie jeździeckim Cavaliada Kraków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Kaczyńska ma trójkę dzieci
Marta Kaczyńska ma trójkę dzieci (PAP/EPA)
d4le3sv

Martyna Dubieniecka debiutuje w jeździectwie. Ostatnio zdobyła pierwsze miejsce w konkursie dwufazowej małej rundy o nagrodę Forum Rynku Nieruchomości podczas CAVALIADY w Krakowie. Weźmy pod uwagę, że dziewczyna ma dopiero 12 lat, więc jest to niemały sukces. Marta Kaczyńska z pewnością pęka z dumy.

Marta Kaczyńska już wielokrotnie informowała w mediach społecznościowych, że jej córka uwielbia jazdę konną. Dwa lata już zamieściła jej zdjęcie prosto z treningu.

Zobacz także: Ewa Dubieniecka jest córką Marty Kaczyńskiej. Jak wygląda?

d4le3sv

Marta Kaczyńska - dzieci i mężowie

Marta Kaczyńska zawarła trzy związki małżeńskie. Jest również matką 16-letniej Ewy i 12-letniej Martyny, których ojcem jest jej drugi mąż, Marcin Dubieniecki. Przez jakiś czas do wiadomości publicznej podawano, że ojcem Ewy jest pierwszy mąż Kaczyńskiej - Piotr Smuniewski. Podczas kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego, to on pozował z nią do wspólnych zdjęć. W 2007 roku Marta Kaczyńska wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego. Po rozwodzie rodziców Dubieniecka zyskała ojczyma. W 2018 roku biznesmen Piotr Zieliński ożenił się z Martą Kaczyńską. Owocem ich związku miłości jest syn Stanisław.

Zobacz także: Marta Kaczyńska poszła na plażę. Karmiła piersią rocznego syna

d4le3sv

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d4le3sv

Podziel się opinią

Share
d4le3sv
d4le3sv