Nie była u fryzjera od prawie roku. Paszkin pokazała efekt

Nie była u fryzjera od prawie roku. Paszkin pokazała efekt

Marta Paszkin postanowiła poprosić fanów o radę
Marta Paszkin postanowiła poprosić fanów o radę
Źródło zdjęć: © Instagram
09.04.2024 13:44, aktualizacja: 09.04.2024 15:05

Program "Rolnik szuka żony" przyniósł Marcie Paszkin nie tylko miłość, ale i rozpoznawalność. Od tego czasu kobieta jest aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła sporo fanów. Teraz postanowiła poprosić ich o radę. "Zapuszczać włosy czy znowu ściąć na krótko?" - zapytała.

Program "Rolnik szuka żony" okazał się nie tylko przyciągającym przed telewizory widzów hitem, ale całkiem skutecznym randkowym show. Na planie poznało się już kilka par, a niektóre z nich zdecydowały się nawet na zawarcie związków małżeńskich.

Tak było w przypadku uczestników siódmej edycji programu - Marty Paszkin i Pawła Bodziannego, którzy nie tylko wzięli ślub, ale doczekali się też syna i córki. Oprócz tego wspólnie wychowują córkę Paszkin z poprzedniego związku.

Marta Paszkin prosi fanów o radę

Żona rolnika, podobnie jak wiele uczestniczek programu, jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie utrzymuje regularny kontakt ze swoimi obserwatorami. Ostatnio postanowiła poprosić ich o poradę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Odpowiedzcie proszę: zapuszczać włosy czy znowu ściąć na krótko?" - zapytała. Przy okazji wyznała, że salonu fryzjerskiego nie odwiedzała od lipca ubiegłego roku. "Jak w końcu do niego trafię, to nie wiem, co robić" - przyznała i dodała nagranie, na którym zaprezentowała, jak wygląda w długich, a jak w krótkich włosach.

Różnorodne opinie

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, a opinie internautów były podzielone, choć zdecydowanie więcej opowiadało się za pozostawieniem długich włosów.

"Marciu, w każdych pięknie, ale zdecydowanie długie włoski bardzo Ci pasują", "Bardzo ładnie pani wygląda w długich", "(...) Ma pani piękne włosy, więc zdecydowanie długie" - pisali.

Znalazło się jednak kilku zwolenników krótszej fryzury. "W krótkich wyglądałaś mega z klasą. Modnie, stylowo!", "Ja bym spróbowała long boba. Myślę, że wyglądałaby Pani idealnie" - komentowali.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta