GwiazdyMarta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. Zdradziła, jaka była jej pierwsza praca

Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. Zdradziła, jaka była jej pierwsza praca

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała zdjęcie bez makijażu
Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała zdjęcie bez makijażu
Źródło zdjęć: © ONS

Marta Żmuda Trzebiatowska podzieliła się z fanami informacją, gdzie zarobiła pierwsze pieniądze. Okazuje się, że gwiazda skupowała butelki i chodziła z babcią na jagody.

Marta Żmuda Trzebiatowska niedawno po raz drugi została mamą. Aktorka niewiele zdradza na temat swojego życia prywatnego, ale chętnie publikuje swoje fotki w sieci. Gwiazda nie ma też problemu z pokazywaniem się bez makijażu. Nie uważa tego za wielki wyczyn ani wydarzenie.

Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu

Aktorka jest bardzo aktywna w sieci. Ostatnio na Instagramie opublikowała fotkę, na której nie ma grama makijażu. Wygląda niezwykle dziewczęco! Fani komplementują wizerunek aktorki w komentarzach.

"Jesteś piękną kobietą", "Bardzo ładnie bez makijażu", "Naturalne i kobieco", "Inne gwiazdy powinny brać przykład" - czytamy.

Poza tym Marta Żmuda Trzebiatowska poruszyła też temat kieszonkowego dla dzieci. Aktorka zapytała fanów, czy dostawali w młodości pieniądze na drobne wydatki. Przy okazji gwiazda zdradziła, jaka była pierwsza praca, którą wykonywała. Zdziwicie się!

"Dostawaliście od rodziców kieszonkowe? Mnie babcia zawsze chowała jakiś grosz do kieszeni kurtki. A swoje pierwsze pieniądze zarobiłam, skupując butelki i chodząc z babcią do lasu, na jagody. Pamiętam, że wszystkie drobne chowałam od razu do tradycyjnej skarbonki" - napisała w poście na Instagramie.

Jesteście zaskoczeni pierwszą pracą Marty Żmudy Trzebiatowskiej?

Źródło artykułu:WP Kobieta