GwiazdyMarzena Rogalska mówi, jak postrzega ją rodzina. Przytoczyła zabawną scenkę

Marzena Rogalska mówi, jak postrzega ją rodzina. Przytoczyła zabawną scenkę

Marzena Rogalska
Marzena Rogalska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA

28.02.2021 12:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio Marzena Rogalska była na językach wielu Polaków. Dziennikarka zaskoczyła swoim odejściem z TVP. Jej profil na Instagramie zyskał wielu nowych obserwatorów, a ona sama jest nadal bardzo aktywnym użytkownikiem.

Marzena Rogalska od lat jest jedną z najpopularniejszych prezenterek w Polsce. Widzowie polubili ją za swobodny styl bycia i duży dystans do siebie. Jak się okazuje, dziennikarka jest również bardzo roztrzepaną osobą.

Na wizji tego nie widać, ponieważ stara się profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki, ale poza kamerami często zdarza się jej pędzić przez życie i załatwiać sprawy na ostatnią chwilę.

Ostatnio Marzena Rogalska podzieliła się z fanami zabawną rozmową, która odbyła się pomiędzy jej siostrą Alą i siostrzeńcem Kubą, który obecnie mieszka w krakowskim mieszkaniu dziennikarki.

Ala: synu nie wiesz czasem co u cioci? Rozmawiałeś z nią ostatnio?

Kuba: jest tutaj, właśnie wybiegła z domu z obłędem w oczach, ma w wydawnictwie podpisywać książki, nie zamknęła za sobą drzwi.

Ala: O! Nie wiedziałam, że jest w Krakowie!

Kuba: Mamo, ja nie jestem pewien czy ciocia wie, że jest w Krakowie, jest tak zakręcona!

Marzena Rogalska nie kryje rozbawienia tym, jak postrzega ją najbliższa rodzina. Dziennikarka faktycznie ma ostatnio sporo na głowie. Odejście z TVP wcale nie oznacza przerwy od pracy.

Zaledwie kilka dni później media obiegła informacja, że rozpoczyna pracę razem z Beatą Sadowską, która rusza z nowym projektem. Ponadto cały czas prowadzi audycję w radiu "Złote Przeboje" oraz występuje na deskach teatru.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (54)
Zobacz także