Trwa ładowanie...

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Paulina Młynarska skomentowała decyzję koleżanki po fachu

Ku zaskoczeniu wszystkich Marzena Rogalska postanowiła pożegnać się z Telewizją Publiczną, w której pracowała przez kilkanaście lat. Paulina Młynarska nie kryje radości z jej decyzji.

Share
Paulina Młynarska
Paulina MłynarskaŹródło: East News
d2c9x8m

Marzena Rogalska przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że odchodzi z TVP. Dziennikarka musiała podjąć decyzję na przestrzeni ostatnich dni, ponieważ stacja telewizyjna zaczęła emitować spoty reklamowe z jej udziałem.

Rogalska przyznała, że przełomowym dniem był strajk mediów, które sprzeciwiają się planom narzucenia nowego podatku.

Decyzja dziennikarki wywołała ogromny szum na portalach społecznościowych. W komentarzach nie brakuje słów uznania i gratulacji dla Marzeny Rogalskiej.

Odejście Marzeny Rogalskiej poruszyło również część jej kolegów z branży. Paulina Młynarska, która przez pewien czas również pracowała jako współprowadząca "Pytanie na Śniadanie" wyznała, że jej znajomość z Marzeną Rogalską przybierała różne kolory, ale dziś gratuluje jej decyzji.

d2c9x8m

"Makaronie! Darłyśmy koty jako młode kozy, ale bywały przecież chwile, że ryczałyśmy razem ze śmiechu. Wiem, że przed Tobą dużo dobrego. Jako stara kozica z Krety trzymam racice i kciukasy!" - napisała.

Religia na maturze? Dariusz Piontkowski komentuje postulat Kościoła Katolickiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2c9x8m

Podziel się opinią

Share
d2c9x8m
d2c9x8m