GwiazdyMarzena Rogalska odeszła z TVP. Paulina Młynarska skomentowała decyzję koleżanki po fachu

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Paulina Młynarska skomentowała decyzję koleżanki po fachu

Paulina Młynarska
Paulina Młynarska

16.02.2021 17:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ku zaskoczeniu wszystkich Marzena Rogalska postanowiła pożegnać się z Telewizją Publiczną, w której pracowała przez kilkanaście lat. Paulina Młynarska nie kryje radości z jej decyzji.

Marzena Rogalska przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że odchodzi z TVP. Dziennikarka musiała podjąć decyzję na przestrzeni ostatnich dni, ponieważ stacja telewizyjna zaczęła emitować spoty reklamowe z jej udziałem.

Rogalska przyznała, że przełomowym dniem był strajk mediów, które sprzeciwiają się planom narzucenia nowego podatku.

Decyzja dziennikarki wywołała ogromny szum na portalach społecznościowych. W komentarzach nie brakuje słów uznania i gratulacji dla Marzeny Rogalskiej.

Odejście Marzeny Rogalskiej poruszyło również część jej kolegów z branży. Paulina Młynarska, która przez pewien czas również pracowała jako współprowadząca "Pytanie na Śniadanie" wyznała, że jej znajomość z Marzeną Rogalską przybierała różne kolory, ale dziś gratuluje jej decyzji.

"Makaronie! Darłyśmy koty jako młode kozy, ale bywały przecież chwile, że ryczałyśmy razem ze śmiechu. Wiem, że przed Tobą dużo dobrego. Jako stara kozica z Krety trzymam racice i kciukasy!" - napisała.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (84)