GwiazdyMeghan Markle już urodziła? Tabloid nie ma co do tego wątpliwości

Meghan Markle już urodziła? Tabloid nie ma co do tego wątpliwości

Meghan wyjawiła, że spodziewa się córki.
Meghan wyjawiła, że spodziewa się córki.
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. JKY
11.05.2021 13:03

Druga ciąża Meghan Markle wciąż wywołuje skrajne emocje. Fani royalsów wprost nie mogą się doczekać przyjścia na świat córki księcia Harry’ego i jego żony. Wszyscy tylko wyczekują informacji o porodzie, ale jeden z tabloidów poszedł nawet o krok dalej. Na jego łamach podano, że Meghan niedawno urodziła.

Meghan i Harry przeprowadzili się do USA niedługo po tym, jak ogłosili, że nie zamierzają dalej pełnić funkcji reprezentacyjnej dla monarchii brytyjskiej. Zrezygnowali z królewskich przywilejów i na dobre przenieśli się do Santa Barbara, gdzie kupili sielską posiadłość. Od tego czasu trochę minęło, ale zdążyli już podpisać kontrakty ze Spotify i Netflixem oraz udzielili wywiadu Oprah Winfrey.

Markle już po porodzie?

Głośny wywiad z Winfrey wzbudził wiele kontrowersji, a także odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Wielu zwolenników brytyjskiej monarchii sprzeciwiło się słowom wypowiedzianym przez Sussexów. Z kolei fani Meghan i Harry’ego uznali, że padli oni ofiarami rasizmu oraz manipulacji ze strony członków rodziny.

Odkąd Sussexowie ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, pojawiło się wiele spekulacji dotyczących ewentualnego terminu porodu. Najczęściej obstawiano koniec czerwca, ale jeden z tabloidów wysnuł śmiałą teorię mówiącą o tym, że Meghan mogła już urodzić córkę. Spekulacji przybywa, a "New Idea" wciąż potwierdza swoją tezę.

Rosnący brzuszek Meghan interesował sąsiadów Sussexów, którzy chętnie zdradzali co nieco szczegółów związanych z życiem codziennym byłej książęcej pary. Opisywali oni, że Markle wiele razy spacerowała w okolicy z synkiem Archiem i psem. Jednak ostatnio coś się zmieniło – sąsiedzi nie zauważyli obecności Meghan na ulicach miasta od kilku tygodni.

"To takie ekscytujące. Harry też się nie nudzi. Nic nie wskazywało na to, żeby jeździł na rowerze lub schodził z psiakiem na plażę. Wszyscy zakładają, że jest u boku Meghan, bo właśnie po raz drugi został ojcem" - stwierdził informator "New Idea".

Oprócz tego w tabloidzie pojawiła się także informacja o tym, że data porodu była znacznie wcześniejsza, niż wszyscy początkowo myśleli. Szybki powrót Harry’ego z pogrzebu dziadka księcia Filipa miał świadczyć o zbliżającym się terminie. Meghan nie pojawiła się na nagrywaniu koncertu Global Citizen VAX LIVE w Los Angeles 2 maja, choć obiecała poprowadzić imprezę charytatywną z mężem.

Obraz
© New Idea

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl