Blisko ludziMeghan Markle nie posłuchała księżnej Camilli. Jej historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej

Meghan Markle nie posłuchała księżnej Camilli. Jej historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej

Meghan Markle nie posłuchała rady księżnej Kamilii
Meghan Markle nie posłuchała rady księżnej Kamilii
Źródło zdjęć: © Getty Images

23.08.2020 09:53, aktual.: 01.03.2022 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Camilla zaprosiła Meghan Markle na lunch tuż przed ślubem z księciem Harrym. Opowiedziała Markle o tym, jak została potraktowana przez prasę po śmierci księżnej Diany i doradziła jej, jak radzić sobie z presją.

Księżna Kornwalii doskonale wie, co to zła sława. Kamila była oskarżana o rozbicie małżeństwa księcia Karola i księżnej Diany, a hejt przyczynił się m.in. do tego, że, w jednym z supermarketów została obrzucona przez rozgniewaną klientkę pieczywem. Teraz zdaje się być ekspertką w radzeniu sobie z negatywnymi opiniami na własny temat.

Meghan Markle usłyszała, jak radzić sobie z nienawiścią prasy

Księżna Camilla powiedziała Meghan Markle, żeby skupiła się na zaletach swojej nowej roli w rodzinie królewskiej i nie dała się zniszczyć negatywnym nagłówkom, jakie pojawią się w prasie na jej temat. Książę Karol podobną radę dał swojemu synowi.

Jak przytacza Daily Mail, koleżanka Markle wyznała później, że ta była bardzo wdzięczna Camilli za okazane wsparcie. "Słuchała jej i rozumiała, że dołączenie do rodziny królewskiej, będzie czymś naprawdę trudnym" – opowiadała.

Księżna Kornwalii miała słabość do żony księcia Harry'ego. Chciała uchronić ją przed tym, czego sama doświadczyła. Niestety Meghan Markle nie posłuchała rady, a fala krytyki okazała się dla niej niemożliwa do zignorowania.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także