Trwa ładowanie...
d1br497

Melania Trump znów unika czułości ze strony Donalda Trumpa. Te zdjęcia mówią jasno

Plotki o kryzysie w małżeństwie Trumpów nie ustają. Chociaż para gorliwie temu zaprzecza, ich zachowanie mówi coś innego. Po raz kolejny Melania Trump odrzuciła pocałunek swojego męża. Te zdjęcia nie pozostawiają złudzeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Melania Trump odrzuca pocałunek Donalda Trumpa
Melania Trump odrzuca pocałunek Donalda Trumpa (Getty Images)
d1br497

Małżeństwo Trumpów zawsze budziło wiele kontrowersji. Złośliwi uważają, że para jest niefortunnie dobrana. Plotki zdają się potwierdzać przy okazji każdego publicznego wystąpienia. Chociaż małżeństwo zaprzecza wszystkim tym doniesieniom, to ich zachowanie mówi coś innego.

Melania Trump odrzuca pocałunek Doanlda Trumpa

d1br497

Donald Trump szczególnie potrzebował wsparcia w tym miesiącu. Prezydentowi Stanów Zjednoczonych zarzucono nadużycie władzy i utrudnianie prac kongresu. Oba zarzuty udało się oddalić. Po zakończeniu dochodzenia Donald Trump wygłosił płomienną mowę, podczas której podziękował współpracownikom za okazane wsparcie i dobroć.

Chciał, aby podczas przemowy towarzyszyła mu małżonka, dlatego poprosił ją, by weszła na podest, z którego przemawiał. Próbował ją nawet pocałować, ale pierwsza dama dość szybko i zdecydowanie odwróciła głowę, pozwalając pocałować się jedynie w policzek.

To nie pierwszy raz, kiedy pierwsza dama zadaje się odrzucać swojego męża. Melania Trump sama zresztą potwierdziła, że nie dzieli z mężem sypialni i łazienki, a ich pokoje znajdują się na oddzielnych piętrach. Eksperci od mowy ciała i związków twierdzą, że ich małżeństwo od długiego czasu wisi na włosku, a para rzadko okazuje sobie czułości w domowych zakątkach, stąd to częste zakłopotanie i nieporozumienie.

d1br497
Melania Trump unika czułości East News
Podziel się

"Wiemy, że książka jest brutalna. Taka miała być". Nad "Prostytutkami" pracowali kilka lat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1br497

Podziel się opinią

Share

d1br497

d1br497
d1br497