Trwa ładowanie...

Melania Trump znów unika czułości ze strony Donalda Trumpa. Te zdjęcia mówią jasno

Plotki o kryzysie w małżeństwie Trumpów nie ustają. Chociaż para gorliwie temu zaprzecza, ich zachowanie mówi coś innego. Po raz kolejny Melania Trump odrzuciła pocałunek swojego męża. Te zdjęcia nie pozostawiają złudzeń.
Share
Melania Trump odrzuca pocałunek Donalda Trumpa
Melania Trump odrzuca pocałunek Donalda TrumpaŹródło: Getty Images
d2v808g

Małżeństwo Trumpów zawsze budziło wiele kontrowersji. Złośliwi uważają, że para jest niefortunnie dobrana. Plotki zdają się potwierdzać przy okazji każdego publicznego wystąpienia. Chociaż małżeństwo zaprzecza wszystkim tym doniesieniom, to ich zachowanie mówi coś innego.

Melania Trump odrzuca pocałunek Doanlda Trumpa

Donald Trump szczególnie potrzebował wsparcia w tym miesiącu. Prezydentowi Stanów Zjednoczonych zarzucono nadużycie władzy i utrudnianie prac kongresu. Oba zarzuty udało się oddalić. Po zakończeniu dochodzenia Donald Trump wygłosił płomienną mowę, podczas której podziękował współpracownikom za okazane wsparcie i dobroć.

d2v808g

Chciał, aby podczas przemowy towarzyszyła mu małżonka, dlatego poprosił ją, by weszła na podest, z którego przemawiał. Próbował ją nawet pocałować, ale pierwsza dama dość szybko i zdecydowanie odwróciła głowę, pozwalając pocałować się jedynie w policzek.

To nie pierwszy raz, kiedy pierwsza dama zadaje się odrzucać swojego męża. Melania Trump sama zresztą potwierdziła, że nie dzieli z mężem sypialni i łazienki, a ich pokoje znajdują się na oddzielnych piętrach. Eksperci od mowy ciała i związków twierdzą, że ich małżeństwo od długiego czasu wisi na włosku, a para rzadko okazuje sobie czułości w domowych zakątkach, stąd to częste zakłopotanie i nieporozumienie.

Melania Trump unika czułości East News
Melania Trump unika czułościŹródło: East News

"Wiemy, że książka jest brutalna. Taka miała być". Nad "Prostytutkami" pracowali kilka lat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2v808g

Podziel się opinią

Share
d2v808g
d2v808g