Trwa ładowanie...

Mentorka "Projektu Lady" przyłapała zwyciężczynię na gorącym uczynku. Doszło do interwencji

Irena Kamińska-Radomska nakryła zwyciężczynię jednej z edycji "Projektu Lady" na założeniu wyzywającego stroju. Nie obyło się bez dosadnego gestu, który podsumował stylizację. Wszystko uwieczniły kamery, a film ze spotkania pojawił się na Instagramie.

Mentorka kazała się przebrać finalistce programu "Projekt Lady"Mentorka kazała się przebrać finalistce programu "Projekt Lady"Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1cde2n
d1cde2n

"Projekt Lady" swego czasu zdobył ogromną popularność. Przez kilka sezonów dwie mentorki starały się zmienić swoje podopieczne i nauczyć je właściwych manier oraz zachowania w towarzystwie. Jedna ze zwyciężczyń, Magdalena Lubacz, po programie zrobiła prawdziwą karierę w sieci i dziś jest jedną z topowych influencerek. Jak na jej obecny styl zareagowała Irena Kamińska-Radomska?

Mentorka reaguje na swoją dawną podopieczną

Irena Kamińska-Radomska spotkała się z Magdaleną Lubacz, znaną obecnie szerszemu gronu odbiorców pod pseudonimem Maluba. Influencerka ma z mentorką dobry kontakt - już wcześniej bowiem Kamińska-Radomska gościła na nagraniach Magdaleny.

d1cde2n

Tym razem zwyciężczyni "Projektu Lady" oberwało się za kreację składającą się z krótkiego obcisłego topu i czarnych skórzanych spodni. Gdy tylko mentorka zobaczyła, jak ubrała się jej podopieczna, kazała jej zawrócić i się przebrać.

Magdalena po chwili pojawia się w białym komplecie dresowym. Nagranie zostało opublikowane na Instagramie i jest rzecz jasna formą żartu. Widać jednak, że mentorka i jej podopieczna wciąż mają ze sobą dobry kontakt.

Wizyta mentorki zaskoczyła internautów po raz drugi

Na początku roku Irenę Kamińską-Radomską mogliśmy zobaczyć na TikToku Maluby. Mentorka została wówczas poproszona przez influencerkę o skomentowanie jej stylizacji.

d1cde2n

- Jak sądzisz? Czy ta spódniczka jest seksi na randkę? Zjeżdża i widać szwy. Ja bym to nazwała antygwałty. Jeżeli chodzi o szczebel dress code’u, to jest to najniższy, czyli casual! A oceniając twoją elegancję, daję ci słabe 3! - zawyrokowała wówczas ekspertka od właściwego ubioru.

Panie najwyraźniej lubią od czasu do czasu ze sobą współpracować. Ich wspólne materiały zawsze szybko roznoszą się po sieci.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

"Projekt Lady": Irena Kamińska-Radomska zniesmaczona brakiem manier pretendentek do bycia damą

d1cde2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cde2n