Trwa ładowanie...
d4jy5ou

Meryl Streep nosi na torebce... Michelle i Baracka Obamów

Meryl Streep znana jest ze swojej przyjaźni z Barackiem Obamą i jego rodziną. Aktorka otwarcie wspierała prezydenta w czasie jego kadencji i nie inaczej jest po jej zakończeniu. Tym razem jednak gwiazda manifestuje sympatię w nietypowy sposób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meryl Streep nosi na torebce... Michelle i Baracka Obamów
(East News)
d4jy5ou

Podczas kręcenia filmu "The Papers" w Nowym Jorku dostrzeżono Streep z torebką, na której widnieje podobizna byłej już pierwszej pary Ameryki. Nie jest jednak jasne, czy torba jest elementem filmowej stylizacji, czy prywatną własnością aktroki. Wnioskując po jej żażyłych stosunkach z rodziną Obamów, prawdopodobna jest druga opcja.

W 2014 roku Barack Obama uhonorował aktorkę Prezydenckim Medalem Wolności i wyznał, że... ją uwielbia. - Śpiewała piosenki Abby, co nie jest łatwe. Nauczyła się grać na skrzypcach, nosiła habit, zmierzyła się z lwem, opanowała wszystkie akcenty na ziemi - wymieniał Obama. - Mówię to publicznie: kocham Meryl Streep. Jej mąż o tym wie. Michelle o tym wie. Żadne z nich nie może nic na to poradzić - żartował prezydent i nazwał ulubioną aktorkę "wielka damą Ameryki".

Meryl Streep o Trumpie: "Brak szacunku powoduje brak szacunku, a przemoc rodzi przemoc":

d4jy5ou

Podziel się opinią

Share

d4jy5ou

d4jy5ou