GwiazdyMette-Marit jest ciężko chora. Mimo tego nie rezygnuje ze swojego życia

Mette-Marit jest ciężko chora. Mimo tego nie rezygnuje ze swojego życia

Mette-Marit jest ciężko chora. Mimo tego nie rezygnuje ze swojego życia
Źródło zdjęć: © ONS.pl
18.09.2019 08:40, aktualizacja: 30.10.2019 20:17

Mette-Marit cierpi na samoistne zwłóknienie płuc. Mimo poważnej choroby księżna Norwegii nie zwalnia tempa i nie rezygnuje ze swoich obowiązków. Ostatnio wybrała się nawet na wycieczkę po hrabstwie.

Mette-Marit – choroba

Księżna Norwegii Mette-Marit od jakiegoś czasu cierpi na samoistne zwłóknienie płuc. Niestety, rokowania nie są najlepsze. Według lekarzy pozostało jej od 3 do 5 lat życia. Mimo choroby księżna nie zamierza rezygnować z dotychczasowego życia. Zapowiedziała, że dalej będzie starała się dobrze wypełniać swoje obowiązki.

Księżna świetnie radzi sobie na Instagramie. Na swoim profilu udostępnia nie tylko zdjęcia z oficjalnych uroczystości, ale także prywatne fotografie. To właśnie one najbardziej cieszą internautów.

Mette-Marit – wycieczka

Ostatnio na jej koncie pojawiło się zdjęcie, na którym Mette-Marit pozuje z mężem Haakonem Magnusem. Z opisu wynika, że para pojechała na wycieczkę po hrabstwie Oppland. Fotografie księżnej pojawiły się również na oficjalnym koncie Pałacu Królewskiego w Oslo. Widać, że para świetnie się razem bawi. Pod postami pojawiło się wiele komplementów. Nic dziwnego, Mette-Marit jest bardzo lubiana przez Norwegów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta