Trwa ładowanie...
d2btyvl

Mette-Marit na bierzmowaniu córki. Ingrid Alexandra uszanowała tradycję

Mette-Marit nie mogło zabraknąć na bierzmowaniu jej najstarszej córki Ingrid Alexandry. 15-letnia księżniczka przyjęła bierzmowanie w obecności rodziny i rodziców chrzestnych, którymi są król Hiszpanii, książę Danii i księżniczka Szwecji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mette-Marit cierpi na samoistne włóknienie płuc
Mette-Marit cierpi na samoistne włóknienie płuc (Getty Images)
d2btyvl

Mette-Marit i Ingrid Alexandra

Od kilku tygodni Norwegowie żyli ceremonią bierzmowania swojej księżniczki, Ingrid Alexandry. Aż nastał ten wyjątkowy dzień. 15-letnia następczyni tronu pojawiła się w tradycyjnej sukni w kaplicy królewskiego pałacu w Oslo. Towarzyszyli jej ojciec, książę Haakon, matka - księżna Mette-Marit, rodzeństwo i dziadkowie. Na uroczystości nie zabrakło również ojców i matki chrzestnej księżniczki: króla Hiszpanii Filipa, księcia Danii Frederika oraz szwedzkiej księżniczki Victorii.

d2btyvl

Uwagę zwracała Mette-Marit. Księżna, u której zdiagnozowano samoistne włóknienie płuc, promieniała. Gdyby nie fakt, że podano jej stan do wiadomości publicznej ani przewidywań lekarzy, dających od 3 do 5 lat życia, trudno byłoby pomyśleć, że jest chora. Mette-Marit prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Wypełnia swoje obowiązki tak, jakby była całkowicie zdrowa. Najbardziej zależy jej na bliskich. Księżna spędza z nimi każdą wolną chwilę.

  East News
(East News)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2btyvl

Zobacz także: Ona vs On. Nowy wymiar zakupów

d2btyvl

Podziel się opinią

Share
d2btyvl
d2btyvl