Blisko ludziMężczyzna zabił 21-letnią żonę kilka dni po ślubie. "Wcześniej się nawet nie kłócili"

Mężczyzna zabił 21‑letnią żonę kilka dni po ślubie. "Wcześniej się nawet nie kłócili"

Mężczyzna zabił 21-letnią żonę kilka dni po ślubie
Mężczyzna zabił 21-letnią żonę kilka dni po ślubie

28.01.2022 11:41, aktual.: 28.01.2022 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według doniesień rosyjskiej policji 25-latek zadźgał nożem swoją 21-letnią żonę kilka dni po uroczystości ślubnej. W wyniku jego ataku i agresji, zginęła także 18-letnia kuzynka dziewczyny, którą zabił nożyczkami. Następnie sam popełnił samobójstwo, a jego ciało pochowano z ciałem zmarłej 21-latki.

Ta historia z pewnością należy do najbardziej brutalnych. 25-letni były poborowy armii rosyjskiej, Timur Prokhorov i 21-letnia Alsu Sabashnikova latem 2021 roku wzięli ze sobą pierwszy, muzułmański ślub. W tym roku postanowili dodatkowo zorganizować także ślub cywilny, jednak niestety, kilka dni po nim, doszło do tragedii. Prokhorov zadźgał nożem swoją żonę, a jej 18-letnią kuzynkę zabił nożyczkami. Potem sam popełnił samobójstwo.

Zabił żonę kilka dni po ślubie

"Mieli idealny ślub. Wcześniej się nawet nie kłócili" - mówią znajomi zmarłej pary, którzy nie mogą pogodzić się z tym, co się stało. Jak twierdzą, 25-letni Timur i 21-letnia Alsu byli "przykładnym" małżeństwem. To pierwszy (i ostatni) raz, kiedy doszło w ich związku do jakiejkolwiek agresji. Dla obojga skończyło się to niestety bardziej niż tragicznie.

Okazuje się jednak, że Timur nie był wobec swojej żony lojalny. Dzień po drugim ślubie pojechał w odwiedziny do swojej kochanki, 64-letniej masażystki, gdzie doszło do niemałej kłótni. 25-latek nie chciał najpierw zapłacić kobiecie za usługi intymne (co wcześniej robił), a następnie, w wyniku złości, zgwałcił ją. Potem wrócił do domu, gdzie znajdowała się zarówno 21-letnia Alsu, jak i jej 18-letnia kuzynka, Sabrina Sabashnikova.

Popełnił samobójstwo i został pochowany z żoną

Mężczyzna pojawił się w domu pijany. Choć nie wiadomo dokładnie co się stało, jego żona i jej kuzynka zostały znalezione następnego dnia martwe. Według doniesień policji 21-latka została zadźgana przez męża nożem, a 18-latka - nożyczkami.

Timur Prokhorov następnie rzekomo otworzył sejf w domu, należący do jego ojca, i zabrał z niego dwie strzelby myśliwskie. Odjechał, a jego ciało, z ranami postrzałowymi, znaleziono w samochodzie na trasie między Moskwą, a miastem Ufa. Mimo tragicznych okoliczności, pochowano go kilka dni później razem ze zmarłą, 21-letnią żoną.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)