Blisko ludziMężczyźni spod tych znaków zodiaku to najlepsi mężowie. Oto top cztery

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to najlepsi mężowie. Oto top cztery

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to najlepsi mężowie
Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to najlepsi mężowie

26.08.2022 21:38, aktual.: 26.08.2022 21:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małżeństwo jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego nie należy podejmować jej pochopnie. Istnieją pogłoski, że niektóre znaki zodiaku mogą świadczyć o byciu dobrym mężem. Przedstawiamy top cztery, które was nie zawiodą. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku będą świetnymi partnerami!

Znak zodiaku kluczem do idealnego małżeństwa? Choć z pewnością należy to wciąż z tzw. przymrużeniem oka, istnieją pogłoski, że mężczyźni spod niektórych znaków zodiaku są najlepszymi mężami. Oczywiście, nie zapominajmy o tym, że ważne jest, jaki znak zodiaku ma druga strona i czy przypadkiem nie dojdzie do zgrzytu w charakterach.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Ambitny i zdecydowany. Bez problemu zajmie się zbudowaniem waszego wspólnego gniazdka. Nie boi się być ani mężem, ani ojcem. Taki jest właśnie Lew. Jest zaradny i dba o wspólne sprawy, nie czuje lęku przed "męskimi zadaniami". Czasem jest trochę zazdrosny, ale za to namiętny. Lubi być doceniany i chwalony, więc nie zapominaj o tym.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byk jest spokojny i wspierający. Dla swojej rodziny zrobi naprawdę wszystko. Chce mieć duży dom i cieszyć się ciepłą oraz bezpieczną przestrzenią. Nie ucieka od domowych obowiązków, dlaczego nie masz się czym martwić. Jego ulubioną czynnością jest gotowanie. Chce mieć u swojego boku kogoś, kto spędzi z nim całe (i piękne) życie.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rak kocha na całego. Jeżeli się zakocha i zaangażuje, walczy do końca. Potrafi cierpieć przez to latami. Dlaczego musisz wiedzieć, że jest bardzo uczuciowy, ale i zmienny pod względem emocji. Poczujesz się przy nim kochana i bezpieczna, ale jeśli zaburzysz jego równowagę, zafunduje ci fochy i tzw. ciche dni. Ma jednak więcej plusów, niż minusów.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Opanowany i spokojny, choć przewidywalny. Dlaczego musisz wiedzieć, że nie czeka cię z nim wiele niespodzianek czy szaleństw. Czy to dobrze, czy źle? To stwierdzisz już sama, według własnych potrzeb. Koziorożec liczy na małżeństwo do końca życia i nigdy cię nie porzuci. Życie z nim będzie udane. Zadba o to, żeby niczego ci nie brakowało.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)