GwiazdyMichał Piróg nie będzie ojcem chrzestnym dziecka Joanny Krupy. Zdradził powód

Michał Piróg nie będzie ojcem chrzestnym dziecka Joanny Krupy. Zdradził powód

Michał Piróg nie będzie ojcem chrzestnym dziecka Joanny Krupy. Zdradził powód
Źródło zdjęć: © ONS.pl
08.08.2019 08:44, aktualizacja: 09.08.2019 13:23

Ostatnio Michał Piróg większość czasu spędza na planie kolejnego sezonu programu "Top Model". W wywiadzie dla "Plotka" zdradził kilka interesujących faktów na temat ciąży Joanny Krupy.

Zapytany o to, jak układa się współpraca z ciężarną modelką, Michał Piróg stwierdził, że pozostała część jury miewa większe wymagania. – Pozostali jurorzy miewają większe zachcianki od Joasi, a przecież nie są gwiazdami. Czyli wniosek taki, że nie trzeba być w ciąży, aby mieć kaprysy, wystarczy zostać jurorem "Top Model" – przyznał tancerz.

Michał Piróg skomentował także spekulacje o tym, że ma być ojcem chrzestnym. Jak wiadomo, choreograf i modelka przyjaźnią się od lat. Piróg przyznał, że ich bliska relacja nie wystarczy, aby zostać chrzestnym. Wiara katolicka, w której Joanna zamierza wychować swojego potomka, wymaga, aby w razie potrzeby rodzic chrzestny przejął obowiązek wychowania dziecka w danej wierze. – Zresztą to chyba nie jest mile widziane przez sam Kościół, bo Asia jest katoliczką, żeby osoba homoseksualna sprawowała taką pieczę – dodaje tancerz.

W wywiadzie Piróg wyraził żal, że nie spędza już z Krupą tyle czasu, co w poprzednich edycjach. Przy okazji wyjawił prawdopodobnie płeć dziecka. – Odczuwam, że Asia jest w ciąży, bo dużo rzadziej się z nią widzę, niż w poprzednich edycjach, bo zazwyczaj to my najwięcej byliśmy na planie. Ale jest pełne wsparcie z mojej strony i czekam teraz tylko na przyjście na świat małego Krupo-potworka – dodał Piróg.

Czy "mały Krupo-potworek" oznacza, że Joanna Krupa doczeka się syna?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także