Blisko ludzi"Miłej podróży, kochanie". Mąż zamordowanej Brytyjki zamieścił wzruszający wpis

"Miłej podróży, kochanie". Mąż zamordowanej Brytyjki zamieścił wzruszający wpis

Zamordowana Caroline Crouch z mężem
Zamordowana Caroline Crouch z mężem
Źródło zdjęć: © Facebook
17.05.2021 13:33

Caroline Crouch, 20-letnia Brytyjka, była torturowana i została brutalnie zamordowana przez gang, który włamał się do jej domu. Wszystko wydarzyło się na oczach 11-miesięcznej córeczki ofiary i jej zakneblowanego męża. Na Instagramie mąż kobiety zamieścił wzruszający post, a grecka policja zatrzymała jednego z podejrzanych.

Załamany mąż Caroline, Babis, na Instagramie opublikował zdjęcie z dnia ślubu. Pod zdjęciem promieniejącej radością i trzymającej się za ręce młodej pary, pilot helikoptera napisał po grecku: "Razem na zawsze. Miłej podróży, kochanie".

Napad na dom Caroline i Babisa

Do tragicznej śmierci Caroline Crouch doszło we wtorek 11 maja. W chwili włamania w domu na przedmieściach Aten poza 20-latką i jej córeczką, w domu przebywał też mąż ofiary - Charalambos Anagnostopoulos.

Ponieważ 33-latek próbował walczyć z napastnikami, ci przypięli go kajdankami do krzesła. W tym czasie Caroline została poddana torturom na oczach dziecka. Kobieta walczyła z napastnikami, jednak nie miała szans, zwłaszcza, że zobaczyła twarz jednego z nich. Gdy dowiedzieli się, gdzie ukrywa cenne rzeczy, udusili ją. To samo zrobili ze szczekającym na zewnątrz psem.

Ostatnie pożegnanie i wzruszające słowa męża

Na miejsce wiecznego spoczynku 20-latki wybrano grecką wyspę Alonisos. To tam Caroline Crouch spędziła swoje dzieciństwo. Charalambos Anagnostopoulos złożył kwiaty na grobie żony. 33-latek nie krył żalu, że ich dziecko nie będzie pamiętało swojej mamy.

- Miałem szczęście, że poznałem Caroline i mnie kochała. Miałem szczęście, że spędziliśmy razem tyle wspólnych chwil. Jedyną rzeczą, która jest jeszcze smutniejsza niż jej śmierć, jest fakt, że nasza córka dorośnie, nie pamiętając swojej pięknej matki, która była radością mego życia – tak Babis pożegnał żonę.

Aresztowano jednego z podejrzanych

Mordercy Caroline Crouch ukradli z domu drogą biżuterię i 10 tysięcy funtów w gotówce. Funkcjonariusze greckiej policji zatrzymali ostatnio jednego z podejrzanych.

Gruzin został aresztowany w Evros, na północnym wschodzie Grecji. Mężczyznę zatrzymano w ramach rutynowej kontroli. Policjanci odkryli, że podróżuje z fałszywym paszportem.

Napad na dom 20-latki nie był pierwszym takim zdarzeniem, do którego doszło w okolicy w ciągu ostatnich miesięcy. Pod koniec ubiegłego roku miało miejsce włamanie do mieszkania innej kobiety. Jak w przypadku śmierci Caroline Crouch, sterroryzowało ją czterech mężczyzn, którzy dostali się do środka przez tylne okna. Ofiara była przez nich zastraszana.

Rząd Grecji zaoferował nagrodę w wysokości 260 tysięcy funtów dla osoby, która pomoże w schwytaniu zabójców Caroline Crouch. O wsparcie zaapelował także mąż ofiary.

- Mam nadzieję, że nikt nie będzie przechodził przez to, przez co my przeszliśmy tamtej nocy. To był koszmar. Błagaliśmy złodziei, aby nas nie skrzywdzili. Powiedzieliśmy im, gdzie są pieniądze i poprosiliśmy, aby zostawili nas w spokoju. Policja ich złapie – powiedział w rozmowie z dziennikarzami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta