Trwa ładowanie...

MILF-y to już przeszłość. Nadeszła era WHIP i bardzo nas to cieszy!

W młodzieżowym słowniku znajdziemy co najmniej kilka zagadkowych skrótów, którymi opisujemy naszą rzeczywistość. Do ich grona na pewno należy kontrowersyjny MILF, dotyczący seksownych kobiet po czterdziestce. I chociaż jego stosowanie nie należy do najbardziej schlebiających kobietom rzeczy, to na szczęście MILF-y zastąpiła zupełnie nowa kategoria. Tym razem jest to WHIP. Co kryje się za tymi literami?

Share
MILF-y to już przeszłość. Nadeszła era WHIP i bardzo nas to cieszy!Źródło: Getty Images
d12iper

MILF, czyli oryginalnie "Mom I'd Like to F..k" , to nic innego jak określenie seksownej mamusi, którą młodzi chłopcy chcieliby zaciągnąć do łóżka. Z założenia skrót miał opiewać walory cielesne opisywanej kobiety, jednak z czasem stał się niczym innym, jak po prostu kategorią filmów pornograficznych.

Nie ma co owijać w bawełnę. Ten skrót nie jest komplementem i wyraża tylko przedmiotowe traktowanie kobiet. Na szczęście jego miejsce zajmuje zupełnie nowe określenie dojrzałych przedstawicielek płci pięknej. I tym razem naprawdę warto go używać.

Chodzi o skrót WHIP, czyli "Women who are hot, intelligent, and in their prime". Tłumacząc ten zwrot na język polski otrzymujemy: "Kobieta, która jest seksowna, inteligentna i w kwiecie wieku". Tak, to określenie naprawdę ma moc!

d12iper

Po raz pierwszy zaproponowała go pisarka Bibi Lynch, która wystąpiła w programie "This Morning". Na celu miała przede wszystkim zastąpienie wulgarnego określenia czymś, co będzie oddawało feministycznego ducha naszych czasów.

Sprawa MILF-ów szczególnie dobrze widoczna była i jest w popkulturze. Zaczęło się od Pani Robinson z filmu "Absolwent", która uwiodła młodego ucznia i skazała go tym samym na ostracyzm społeczeństwa. W erze serii "American Pie" rolę seksownej mamusi przejęła "mama Stiflera", którą zagrała Jennifer Coolidge. O jej obfitych kształtach śniły dziesiątki nastolatków. Z czasem MILF-ami zostawały gwiazdy muzyki pop, takie jak Mariah Carey czy Madonna.

Na szczęście teraz era seksistowskiego postrzegania dojrzałych kobiet dobiega końca i "kocice" zyskują zupełnie nowe przydomki. WHIP to przede wszystkim kobieta sukcesu, która umie zadbać o swoje interesy. Która ze znanych kobiet może zostać sklasyfikowana jako WHIP? Na pewno Brigitte Macron, której mąż jest o 24 lata młodszy. Pierwsza dama Francji to przykład kobiety z klasą i obyciem, o której śmiało można powiedzieć, że jest naprawdę sexy! Doskonałym przykładem jest również pierwsza dama USA, Melania Trump, która świetny wygląd łączy z obowiązkami dyplomatycznymi.

Bo, powiedzmy sobie szczerze, synowie i córki MILF-ów na pewno nie chcą usłyszeć od znajomych, że poszli by do łóżka z ich matką. Zdecydowanie bardziej chcieliby usłyszeć, że ich mama jest piękną i diabelnie inteligentną kobietą sukcesu.

Zobacz też: Macron kontra hejterzy

d12iper
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12iper
d12iper