GwiazdyMiranda Kerr i Evan Spiegel spodziewają się dziecka!

Miranda Kerr i Evan Spiegel spodziewają się dziecka!

Miranda Kerr i Evan Spiegel spodziewają się dziecka!
Źródło zdjęć: © Getty Images
16.11.2017 17:39, aktualizacja: 16.11.2017 21:10

Miranda Kerr spodziewa się dziecka. Ojcem jest najmłodszy miliarder świata - Evan Spiegel. Para zaczęła spotykać się dwa lata temu, a w maju 2017 roku stanęła na ślubnym kobiercu.

Pierwsze małżeństwo Mirandy Kerr z Orlando Bloomem było stosunkowo krótkie i niezbyt udane. Niespełna dwa lata po urodzeniu się ich syna Flynna Blooma (2011 rok) aktor i modelka rozstali się. Niedługo potem pojawiły się plotki o kolejnych związkach Mirandy Kerr, a te ostatnie dotyczyły Evana Spiegela – niewiarygodnie bogatego twórcy aplikacji Snapchat. Doniesienia tabloidów okazały się prawdziwe. Wiosną 2017 roku Miranda Kerr i Evan Spiegel po dwóch latach związku stanęli na ślubnym kobiercu w Los Angeles.

Obraz
© Instagram.com

Teraz docierają do nas kolejne wieści zza oceanu. Jak potwierdził rzecznik prasowy gwiazdy, Miranda Kerr ponownie zostanie mamą.
- Miranda, Evan i Flynn spodziewają się przyjścia na świat nowego członka ich rodziny – skomentował na łamach "People".
Co ciekawe, jeszcze na początku tego roku Miranda Kerr w rozmowie z zagranicznymi mediami zapewniała, że nie planuje kolejnego dziecka dopóki ona i Evan nie pobiorą się.
- Na razie nie planuję potomstwa. Co najmniej do czasu aż się pobierzemy. Mój partner jest wielkim tradycjonalistą. Na razie po prostu musimy poczekać – zapewniała, a media donosiły, że najmłodszy miliarder na świecie czeka z seksem do ślubu.

Dziś już wiemy, że Evan Spiegel, zajmujący na międzynarodowej liście Forbesa z 2016 roku 854 miejsce, z majątkiem ponad 4 miliardów dolarów, już niebawem zostanie tatą. Miliarder ma 27 lat i do szczęścia chyba naprawdę brakowało mu tylko potomstwa! Gratulujemy!