GwiazdyMisha Kostrzewski o relacji z Małgorzatą Rozenek. "Mamy dwa zupełnie odmienne charaktery"

Misha Kostrzewski o relacji z Małgorzatą Rozenek. "Mamy dwa zupełnie odmienne charaktery"

Agnieszka Włodarczyk pokazała jak synek śpi z tatą. Rozczulające
Agnieszka Włodarczyk pokazała jak synek śpi z tatą. Rozczulające
Źródło zdjęć: © East News

12.07.2021 18:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brat Małgorzaty Rozenek, Misha Kostrzewski, zdradził ich rodzinne sekrety i opowiedział czy nie drażni go bycie bratem znanej siostry. Jaka jest relacja znanego rodzeństwa?

Misha Kostrzewski jest starszym bratem Małgorzaty Rozenek. Ostatnio zrobiło się o nim głośno, gdyż został wybrany na jednego z jurorów reaktywowanego You Can Dance. W tanecznym show TVP fani formatu obejrzą występy niezwykle utalentowanych dzieci w wieku od 8 do 13 lat, które zaprezentują swoje umiejętności przed jury.

Brat znanej siostry

Brat Małgorzaty Rozenek, jest tancerzem. Misha przez lata żył za granicą, z daleka od blasku fleszy. Ostatnio jednak coraz chętniej udziela wywiadów, w których opowiada o relacjach z rodziną.

Czy Misha i Małgorzata dogadywali się w dzieciństwie?

Ostatnio w jednym z wywiadów Misha zdradził czy dogadywał się z Małgorzatą w dzieciństwie.

- Nie. Nie byliśmy zgodnym rodzeństwem. Mamy dwa zupełnie odmienne charaktery. Małgosia nie daje po sobie chodzić, nie daje się przekonać na jakieś moje argumenty. Ale jest mądrą dziewczyną. Zawsze potrafimy się dogadać. Zgodnym rodzeństwem nie byliśmy, ale się kochamy - powiedział Misha w rozmowie z dziennikarką JastrząbPost.

"Brat Małgorzaty Rozenek"

Misha Kostrzewski często podpisywany jest najczęściej jako "brat Małgorzaty Rozenek". Czy mu to przeszkadza i czy liczy, że po udziale w programie tanecznym to się zmieni?

- Nie wiem, czy się zmieni, ale jest to normalne, że jestem bratem Małgorzaty Rozenek i mi to zupełnie nie sprawia problemu, dlatego, że ona po prostu istnieje w mediach. Ona jest gwiazdą. Ja przyjeżdżam, więc ludzie muszą się za coś zaczepić i zaczepiają się za to, że to jest brat Małgorzty Rozenek. Mi to odpowiada, bo jestem jej bratem. Jestem z niej dumny, ona jest dumna ze mnie. Jeżeli ktoś chce mnie tak przedstawiać, niech mnie tak przedstawia. Będę oceniany przez to, co robię w programie, co robię w całej domenie, jeśli chodzi o telewizję, jeśli chodzi o show-biznes. Wtedy ludzie będą mówić – Misha, Misha, Misha. Ale jeżeli mam być do końca Mishą – bratem Małgorzaty Rozenek, to świetnie. Bo to jest rodzina. To jest jedna z najbliższych mi osób - powiedział Kostrzewski.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także