Blisko ludziModelka z zespołem Downa wzięła udział w sesji Gucci Beauty

Modelka z zespołem Downa wzięła udział w sesji Gucci Beauty

Gucci Beauty zaprosił do współpracy przy sesji zdjęciowej tuszu do rzęs modelkę z zespołem Downa
Gucci Beauty zaprosił do współpracy przy sesji zdjęciowej tuszu do rzęs modelkę z zespołem Downa
Źródło zdjęć: © Instagram
Aleksandra Sokołowska
19.06.2020 15:50

To była wyjątkowa sesja zdjęciowa dla 18-letniej Ellie. Modelka z zespołem Downa właśnie wzięła udział w kampanii reklamowej Gucci Beauty. Będzie promowała maskarę L’Obscur.

Ellie wzięła udział w wyjątkowej sesji Gucci Beauty. Modelka z zespołem Downa promuje nową maskarę L’Obscur. Dyrektor kreatywny Gucci, Alessandro Michele, o produkcie mówi tak: "Zaprojektowałem tusz do rzęs L’Obscur dla autentycznej osoby, która na swój sposób używa makijażu, aby opowiedzieć swoją historię wolności. Nazwaliśmy to L'Obscur, ponieważ to słowo równoważy urok i tajemnicę".

W reklamie produktu udział wzięła modelka z zespołem Downa - Ellie. Jak sama o sobie mówi, jest pasjonatką tańca, dramatu i życia. – Podążam za swoimi nadziejami, marzeniami i sławą – tak można przeczytać o niej na Instagramie. Ellie uwielbia czytać, ma też pewną siebie i towarzyską osobowość. Jej pasją jest sztuka.

Zdjęcia do kampanii zrobił fotograf David PD Hyde. Jak przyznał, podczas prac nad kampanią starał się "przekroczyć granicę piękna, łącząc różne rodzaje pięknych twarzy i łącząc je w całość, jedność". Chciał pokazać, że "piękno jest wszędzie i istnieje w każdej osobie".

Pod postem Ellie na Instagramie nie zabrakło gratulacji jej obserwatorów. Widać, że fani cieszyli się z sukcesu dziewczyny i komplementowali wyniki jej pracy.

Źródło artykułu:WP Kobieta