Trwa ładowanie...

Modelka z zespołem Downa wzięła udział w sesji Gucci Beauty

To była wyjątkowa sesja zdjęciowa dla 18-letniej Ellie. Modelka z zespołem Downa właśnie wzięła udział w kampanii reklamowej Gucci Beauty. Będzie promowała maskarę L’Obscur.

Share
Gucci Beauty zaprosił do współpracy przy sesji zdjęciowej tuszu do rzęs modelkę z zespołem Downa
Gucci Beauty zaprosił do współpracy przy sesji zdjęciowej tuszu do rzęs modelkę z zespołem DownaŹródło: Instagram
dgy9yb8

Ellie wzięła udział w wyjątkowej sesji Gucci Beauty. Modelka z zespołem Downa promuje nową maskarę L’Obscur. Dyrektor kreatywny Gucci, Alessandro Michele, o produkcie mówi tak: "Zaprojektowałem tusz do rzęs L’Obscur dla autentycznej osoby, która na swój sposób używa makijażu, aby opowiedzieć swoją historię wolności. Nazwaliśmy to L'Obscur, ponieważ to słowo równoważy urok i tajemnicę".

W reklamie produktu udział wzięła modelka z zespołem Downa - Ellie. Jak sama o sobie mówi, jest pasjonatką tańca, dramatu i życia. – Podążam za swoimi nadziejami, marzeniami i sławą – tak można przeczytać o niej na Instagramie. Ellie uwielbia czytać, ma też pewną siebie i towarzyską osobowość. Jej pasją jest sztuka.

Zdjęcia do kampanii zrobił fotograf David PD Hyde. Jak przyznał, podczas prac nad kampanią starał się "przekroczyć granicę piękna, łącząc różne rodzaje pięknych twarzy i łącząc je w całość, jedność". Chciał pokazać, że "piękno jest wszędzie i istnieje w każdej osobie".

Pod postem Ellie na Instagramie nie zabrakło gratulacji jej obserwatorów. Widać, że fani cieszyli się z sukcesu dziewczyny i komplementowali wyniki jej pracy.

Bartosz Staszewski pokazał prezydentowi zdjęcia dzieci, które popełniły samobójstwo. "Andrzej Duda był niewzruszony"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dgy9yb8

Podziel się opinią

Share
dgy9yb8
dgy9yb8