Trwa ładowanie...
dvz3r70
Ludzie

"Mój syn może mieć lepszą". Najgorsze słowa padają od teściowej

Niektóre kobiety wychodzą za mąż i żyją z rodziną partnera w zgodzie. Inne muszą regularnie wysłuchiwać niemiłych komentarzy ze strony matki swojego męża. Pewna internautka postanowiła opowiedzieć o najgorszych słowach, które usłyszała od teściowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najgorsze słowa teściowej
Najgorsze słowa teściowej (123RF)
dvz3r70

Najgorsze wypowiedzi teściowej

"Moja to wyjątkowa jędza wobec synowych. Były aluzje, że żonę trzeba wymienić co parę lat jak auto, bo to nudno tak jednym jeździć całe życie" – tak rozpoczęła swój wpis kobieta, która narzeka na swoją teściową w jednym z wątków na WP Kafeteria. Następnie rozżalona wymienia dalej: "Mój syn może mieć każdą", "ta sałatka to nie dlatego, żeby tobie smakowało, tylko żeby wnuk w twoim brzuchu miał prezent od babci" – to tylko niektóre wypowiedzi, które kobieta postanowiła zamieścić w emocjonalnym wpisie.

Jak się okazuje, nie jest jedyna. W wątku wypowiedziało się wiele żon, które żaliły się, mówiąc o swoich "mamusiach". Jedna z użytkowniczek wskazywała na ogromny nietakt, z którym się spotkała: "Zróbcie sobie wreszcie dzidziusia to wam się nie będzie nudziło" – powiedziała dziewczynie teściowa tydzień po operacji usunięcia macicy. "Mąż w domu jest od tego, żeby podać mu kapcie", "Nie stresuj go, bo on tak ciężko pracuje, że dostanie zawału" – wymieniała inna użytkowniczka.

dvz3r70

Niedowierzanie i rady

Część kobiet nie mogła uwierzyć, że takie słowa mogą paść z ust teściowej. Postanowiły dać rady: "Mieszkać w miarę daleko i olewać durne gadanie, jak trzeba to się odezwać, żeby postawić granice, nie dać się źle traktować” – pisała jedna z użytkowniczek. Kolejne solidarnie dopowiadały: "Trzeba zachować dystans i szacunek oraz tego wymagać od teściowej. Wy tworzycie związek, rodzinę. Jesteście małżeństwem, nie ma tam miejsca na osoby trzecie, które chcą mówić, jak macie żyć" – przestrzega kobieta.

Relacje z teściowymi nie zawsze są łatwe, a wielowątkowa dyskusja na forum tylko to potwierdza. Jak czytamy, słowa, które padają z ust teściowej, mogą być bardzo nietaktowne, czasami niemiłe, a w skrajnych przypadkach naprawdę raniące.

dvz3r70

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Proszę przynieść mi papier toaletowy". Rezydentka turystyczna o swojej pracy:

dvz3r70

Podziel się opinią

Share
dvz3r70
dvz3r70