Trwa ładowanie...
ycipk-2vk0fj
Ludzie

"Mój syn może mieć lepszą". Najgorsze słowa padają od teściowej

Niektóre kobiety wychodzą za mąż i żyją z rodziną partnera w zgodzie. Inne muszą regularnie wysłuchiwać niemiłych komentarzy ze strony matki swojego męża. Pewna internautka postanowiła opowiedzieć o najgorszych słowach, które usłyszała od teściowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najgorsze słowa teściowej
Najgorsze słowa teściowej (123RF)
ycipk-2vk0fj

Najgorsze wypowiedzi teściowej

"Moja to wyjątkowa jędza wobec synowych. Były aluzje, że żonę trzeba wymienić co parę lat jak auto, bo to nudno tak jednym jeździć całe życie" – tak rozpoczęła swój wpis kobieta, która narzeka na swoją teściową w jednym z wątków na WP Kafeteria. Następnie rozżalona wymienia dalej: "Mój syn może mieć każdą", "ta sałatka to nie dlatego, żeby tobie smakowało, tylko żeby wnuk w twoim brzuchu miał prezent od babci" – to tylko niektóre wypowiedzi, które kobieta postanowiła zamieścić w emocjonalnym wpisie.

Jak się okazuje, nie jest jedyna. W wątku wypowiedziało się wiele żon, które żaliły się, mówiąc o swoich "mamusiach". Jedna z użytkowniczek wskazywała na ogromny nietakt, z którym się spotkała: "Zróbcie sobie wreszcie dzidziusia to wam się nie będzie nudziło" – powiedziała dziewczynie teściowa tydzień po operacji usunięcia macicy. "Mąż w domu jest od tego, żeby podać mu kapcie", "Nie stresuj go, bo on tak ciężko pracuje, że dostanie zawału" – wymieniała inna użytkowniczka.

ycipk-2vk0fj

Niedowierzanie i rady

Część kobiet nie mogła uwierzyć, że takie słowa mogą paść z ust teściowej. Postanowiły dać rady: "Mieszkać w miarę daleko i olewać durne gadanie, jak trzeba to się odezwać, żeby postawić granice, nie dać się źle traktować” – pisała jedna z użytkowniczek. Kolejne solidarnie dopowiadały: "Trzeba zachować dystans i szacunek oraz tego wymagać od teściowej. Wy tworzycie związek, rodzinę. Jesteście małżeństwem, nie ma tam miejsca na osoby trzecie, które chcą mówić, jak macie żyć" – przestrzega kobieta.

Relacje z teściowymi nie zawsze są łatwe, a wielowątkowa dyskusja na forum tylko to potwierdza. Jak czytamy, słowa, które padają z ust teściowej, mogą być bardzo nietaktowne, czasami niemiłe, a w skrajnych przypadkach naprawdę raniące.

ycipk-2vk0fj

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Proszę przynieść mi papier toaletowy". Rezydentka turystyczna o swojej pracy:

ycipk-2vk0fj

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2vk0fj

ycipk-2vk0fj
ycipk-2vk0fj