"Moje cztery walentynki". Tak poinformowała o trzeciej ciąży?

"Moje cztery walentynki". Tak poinformowała o trzeciej ciąży?

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w trzeciej ciąży?
Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w trzeciej ciąży?
Źródło zdjęć: © Instagram | agakaczor
15.02.2023 09:14, aktualizacja: 15.02.2023 09:44

"Moje cztery walentynki. Tak, cztery" - napisała pod najnowszym postem na swoim profilu na Instagramie Agnieszka Kaczorowska-Pela, która zamieściła walentynkowe zdjęcie z ukochanym Maciejem Pelą i dwoma córkami: Emilią oraz Gabrielą. Czy tym samym chciała poinformować o szczęśliwej nowinie?

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest głównie znana z roli Bożeny w serialu "Klan". To ona przyniosła jej ogromną popularność i otworzyła drzwi do innych sukcesów, ponieważ aktorka równocześnie trenowała taniec, dzięki czemu stała się jedną z trenerek w kilku edycjach programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W trzeciej, w parze z Krzysztofem Wieszczkiem, zdobyła nawet główną nagrodę, czyli "Kryształową Kulę".

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w ciąży?

Sukcesy zawodowe to jednak nie wszystko, bo Agnieszka Kaczorowska-Pela ma równie udane życie prywatne. Od września 2018 roku jest żoną tancerza Macieja Peli, z którym ma dwie córki: Emilię oraz Gabrielę. Jej tegoroczny walentynkowy post na Instagramie wzbudził ogromne emocje wśród fanów, ponieważ to w nim pojawiło się słowo "ciąża". Czy Agnieszka Kaczorowska-Pela tak chciała im przekazać kolejną, szczęśliwą nowinę?

"Moje cztery walentynki. Tak, cztery" - napisała na swoim profilu na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie z mężem i córeczkami. Dlaczego wspomniała o czterech osobach?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Ta miłość jest tak samo wielka..."

Agnieszka Kaczorowska-Pela szybko jednak wyjaśniła, że nie miała na myśli trzeciej ciąży, a miłość do samej siebie. Uważa, że jest ona równie ważna, jak ta do innych osób.

"Nie, nie dopisujcie mi ciąży. Siebie też obdarowuję miłością. Ta miłość jest tak samo wielka jak do córek czy męża, tylko jest inna" - oznajmiła Agnieszka Kaczorowska-Pela.

"Bez miłości do siebie nie stworzyłabym innych relacji pełnych miłości. Zamiast szukać na zewnątrz, warto poszukać w swoim sercu. Tego wam życzę! Mądrej, pięknej relacji ze sobą i z waszymi ukochanymi ludźmi" - podsumowała w swoim instagramowym poście.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta