Blisko ludziMonika Kuszyńska w blond lokach. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Monika Kuszyńska w blond lokach. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Monika Kuszyńska zmieniła fryzurę
Monika Kuszyńska zmieniła fryzurę
Aleksandra Sokołowska

17.11.2020 19:46, aktual.: 02.03.2022 10:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Kuszyńska zmieniła fryzurę. Efekty metamorfozy mogliśmy zobaczyć podczas nagrania z Tatianą Okupnik. Wokalistka dołączyła do internetowego wyzwania i w ten sposób chce pomóc 19-miesięcznemu Kajetanowi Gatzke, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

Monika Kuszyńska kilkanaście lat temu robiła karierę w zespole Varius Manx. W 2006 roku jej świat nagle wywrócił się do góry nogami. Miała wypadek samochodowy i otarła się o śmierć. Długo walczyła o zdrowie. Do dziś porusza się na wózku inwalidzkim. Przez wiele lat nie mogła tego faktu zaakceptować. "Przez kilka miesięcy nie mogłam spojrzeć w lustro, czułam odrazę, jakby ktoś włożył mnie w inne ciało. Ale to dało mi siłę i poukładało moje wartości" – powiedziała w jednym z wywiadów.

Po pewnym czasie podejście gwiazdy do życia zmieniło się i zaczęła pozytywnie nastawiać się do nowej rzeczywistości. "Trzeba brać to, co masz i zrobić z tego jak najwięcej. Dziś wózek jest częścią mnie i już go nie zauważam" – podkreśla 40-letnia wokalistka.

Monika Kuszyńska zmieniła fryzurę 

Kuszyńską w blond lokach możemy zobaczyć podczas nagrania w ramach internetowej akcji. Całkowicie odmieniona gwiazda wspiera charytatywną zbiórkę dla 19-miesięcznego Kajetana Gatzke, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Kuszyńska w #300gchallenge, bo tak się nazywa akcja, występuje bez makijażu, w zupełnie naturalnym wydaniu. Uwagę zwracają jej włosy – burza loków. Aż trudną ją rozpoznać. Zobaczcie sami.

Obraz
Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)