Trwa ładowanie...
d18yfil

Monika Pikuła ma 2 dzieci z Marcinem Bosakiem. Aktor związał się z Marią Dębską

Media rozpisują się temat Marii Dębskiej i Marcina Bosaka, którzy rzekomo planują ślub. Wcześniej aktor był związany przez 15 lat z Moniką Pikułą, z którą ma dwóch synów. Co słychać u byłej partnerki Bosaka?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Pikuła i Marcin Bosak w 2015 r.
Monika Pikuła i Marcin Bosak w 2015 r. (ONS.pl)
d18yfil

Marcin Bosak i Maria Dębska

Marcin Bosak i Maria Dębska są parą od 2017 roku. Teraz pojawiły się pogłoski, że mają zamiar się pobrać. Aktorka zdementowała plotki na temat rzekomego ślubu w Toskanii. – Będzie ślub, ale więcej nic nie powiem. Pisali, że uwielbiam Toskanię, ale to, że uwielbiam i to, że właśnie tam miałby się odbyć ślub, to należy pokonać długą drogę do tego. Dlatego w Toskanii tylko wakacje – powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Czytaj więcej: Maria Dębska o ślubie z Marcinem Bosakiem. Aktorka dementuje plotki

d18yfil

Monika Pikuła - była partnerka Marcina Bosaka

Wcześniej Marcin Bosak przez 15 lat był związany z Moniką Pikułą, z która doczekał się 2 dzieci. Kobieta ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Można ją kojarzyć z ról w "Pogodzie na piątek", "Matce Teresy od kotów" czy "Rezydencji". Na co dzień występuje na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie, w którym gra regularnie od 2005 roku. Natomiast jej charakterystyczny głos można usłyszeć m.in. w serii o "Harrym Potterze", czy "Wiedźminie 3".

Zobacz także: "Piłsudski". Maria Dębska na premierze filmu wyglądała zjawiskowo

Monika Pikuła Marcina Bosaka poznała na pierwszym roku studiów. Następnie kilkuletnia przyjaźń przerodziła się w związek. Owocem ich miłości jest dwóch synów - Władysław i Jan. W 2017 roku para oficjalnie się rozstała. Powodem miał być romans aktora z młodszą o 12 lat koleżanką po fachu, Marią Dębską. Aktorce nie było łatwo się otrząsnąć. Pomógł jej wówczas angaż do serialu "Na dobre i na złe". W rozmowie z jednym z tabloidów zdradziła, że nie załamała się, ale postanowiła działać, żeby przetrwać ten trudny czas.

d18yfil

"W związku z tym, że mam dzieci, muszę dobrze organizować życie. Wstaję rano, odprowadzam jednego syna do przedszkola, drugiego do szkoły i mogę skupić się na sobie. Chodzę na jogę, która pozwala mi się wyciszyć, zachować równowagę i pokorę" - wyznała. Podobno obecnie aktorka jest z aktorem Jakubem Lasotą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

d18yfil

Podziel się opinią

Share

d18yfil

d18yfil