Trwa ładowanie...
d3oty8v

Monika Zamachowska wbija szpilkę byłej męża. "Izoluje się"

Monika Zamachowska została zapytana o funkcjonowanie w tzw. rodzinie patchworkowej. Od 7 lat tworzy ją z mężem Zbigniewem Zamachowskim, swoimi oraz jego dziećmi. Przy okazji wywiadu nie omieszkała wbić szpilkę byłej żonie aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Zamachowska nie przepada za Aleksandrą Justą
Monika Zamachowska nie przepada za Aleksandrą Justą (AKPA)
d3oty8v

Nie jest tajemnicą, że Monika Zamachowska nie ma najlepszych relacji z byłą żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Aleksandra Justa była dość często przez nią wspominana – głównie ze względu na wysokie alimenty, które dla jej czwórki dzieci zarządził sąd. Mowa o kilkunastu tysiącach złotych na jedno.

W rozmowie z Wideoportalem Monika Zamachowska nie mówiła o Juście wprost, ale można domyślić się, że to właśnie ją ma na myśli. Rozmowa dotyczyła tzw. rodzin patchoworkowych. – Żeby ta rodzina działała, muszą być chętni wszyscy członkowie do dzielenia się odpowiedzialnością, ale też miłością – stwierdziła i zaraz dodała: – Są osoby na które mam wpływy i są takie, na które nie mam wpływu.

Podczas wywiadu nie padło żadne nazwisko, Zamachowska powiedziała jednak, że w jej rodzinie jest ktoś, kto "się wyłamuje". – Patchwork kuleje. Zawsze jest osoba, która się izoluje, uważając, że powinna ułożyć swoje życie inaczej. W naszym przypadku tak jest – stwierdziła dziennikarka.

d3oty8v

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3oty8v

Podziel się opinią

Share

d3oty8v

d3oty8v