35 lat była dziewicą. Zdobyła się na intymne wyznanie

35 lat była dziewicą. Zdobyła się na intymne wyznanie

Intymne wyznanie Rebel Wilson
Intymne wyznanie Rebel Wilson
Źródło zdjęć: © East News | Christopher Peterson / SplashNews.com
28.03.2024 09:04, aktualizacja: 28.03.2024 10:55

Rebel Wilson ujawnia, że straciła dziewictwo dopiero w wieku 35 lat. Chce pokazać młodym ludziom, że nie powinni odczuwać związanej z tym presji. Swoje intymne wyznania opisała w nadchodzącej książce "Rebel Rising".

"Nie jest konieczne, aby każdy tracił dziewictwo jako nastolatek" - mówi Wilson w wywiadzie dla PEOPLE.

Ma nadzieję, że ujawniając, iż straciła dziewictwo w wieku 35 lat, pomoże młodym ludziom świadomie podjąć decyzję o współżyciu i wyzwoli ich z niepotrzebnej presji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rebel Wilson straciła dziewictwo w wieku 35 lat

"Ludzie mogą zdecydować się na odkładanie tego momentu do czasu, kiedy poczują, że są na to gotowi, lub osiągną większą dojrzałość" - stwierdziła Rebel Wilson.

Podkreśliła, że nie ma absolutnej konieczności odkładania tego do trzydziestki, ale jednocześnie młodzi ludzie nie powinni odczuwać presji związanej z tym tematem.

Sama jako nastolatka unikała rozmów na temat seksu, które bardzo ją zawstydzały. Mając 20 lat, okłamywała w tej kwestii znajomych. Kiedyś powiedziała swojemu najlepszemu przyjacielowi, że straciła dziewictwo, mając 23 lata, tylko po to, by uniknąć pytań i niepotrzebnych rozmów.

Jest w związku z projektantką Ramoną Agrumą

Rebel Wilson jest obecnie zaręczona z projektantką Ramoną Agrumą. Ich pierwsze dziecko, Royce Lillian, przyszło na świat dzięki surogatce w listopadzie 2022 r.

"Nie potrafię nawet opisać miłości, jaką ją darzę" – napisała gwiazd" na swoim Instagramie, ogłaszając narodziny córki.

"Ona jest pięknym cudem!" - dodała.

Rebel Wilson i Ramona Agruma
Rebel Wilson i Ramona Agruma© East News | MICHAEL TRAN

44-letnia aktorka przyznaje, że gdyby mogła cofnąć się o 20 lat, jej doświadczenie związane z odkrywaniem własnej seksualności wyglądałoby "zupełnie inaczej".

"Wtedy po prostu wiedziałam, że pociągają mnie mężczyźni i to była normalna rzecz. Wiele lat później poznałam kobietę, do której coś poczułam".

Jej zdaniem, młodość i doświadczenie mogą wpływać na sposób, w jaki postrzegamy i doświadczamy naszą seksualność.

Książka "Rebel Rising" ukaże się 2 kwietnia.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta