Blisko ludziMucha pokazała się w naturalnej odsłonie. Lawina komentarzy

Mucha pokazała się w naturalnej odsłonie. Lawina komentarzy

Anna Mucha
Anna Mucha
Źródło zdjęć: © East News | East News

26.02.2021 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Szczególnie często aktorka wrzuca różne materiały do serwisu Instagram. Jej ostatni post wywołał lawinę komentarzy. Na opublikowanej fotce widać aktorkę w bardzo naturalnej odsłonie.

Anna Mucha należy do grona gwiazd, które regularnie dzielą się w sieci fragmentami swojego życia. Gwiazda pochwaliła się ostatnio zdjęciem, na którym pokazuje się w bardzo naturalnej odsłonie, być może nawet jest bez makijażu. Przy okazji Mucha reklamuje lubianą przez siebie markę naturalnych kosmetyków. Na fotografii Mucha uśmiecha się szeroko, pokazując piękne zęby. Post opatrzyła zabawnym opisem, w którym zaprasza swoich obserwujących do wspólnej zabawy.

"Mówić o sobie dobrze to wcale nie jest proste, nauczyć się doceniać siebie, swoje zalety, umiejętności, osiągnięcia czy piękno... Piękno wyrażane na wiele sposobów. A przecież to umiejętność którą każda z nas powinna posiadać. A tymczasem marka Gift of Nature zaproponowała mi udział w zabawie, żeby dokończyć zdanie: „jestem piękna, choć ... „No to proszę: „jestem piękna, choć tu do mnie!”. A Ty jak byś dokończyła to zdanie? " - czytamy na jej profilu.

Chociaż "choć tu do mnie" Anny Muchy ma charakter żartu, wśród komentarzy pojawiły się głosy osób zaniepokojonych "kiepską" znajomością polszczyzny u aktorki.

"Pani Aniu, choć to skrót od "chociaż". A Pani użyła go zamiast "chodź", od "chodzić". Widać, że nawet ludzie kultury mogą mieć problem z ojczystym językiem, zatem czego się spodziewać po zwykłym Kowalskim? Przerażającym jest jak ten nasz polski w internetach kuleje. Szkoda" - brzmi jeden z komentarzy. Mucha postanowiła na niego odpowiedzieć. - No nie wiem, czy się śmiać czy płakać - odpisała, okraszając swoją wiadomość kilkoma emotkami. Wygląda więc na to, że "błąd" w poście był jak najbardziej zamierzony, a Ani Musze nie brakuje do siebie dystansu.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także