Trwa ładowanie...

Muszą się wyprowadzić. Gdzie zamieszka Trump z rodziną?

Wyniki ostatnich wyborów prezydenckich w USA nie były dla wielu osób zaskoczeniem. Jednak wygrana Joe Bidena wywołała oburzenie Donalda Trumpa i jego rodziny. Przegrana okazała się dla ustępującego prezydenta nie do przejścia, co doprowadziło także do rzucania oskarżeń o sfałszowanie wyników. Po uciszeniu sprawy, mieszkańcy USA zastanawiają się, gdzie przeniesie się Donald, Melania i Barron Trump.
Share
Melania i Donald Trump myślą już o przeprowadzce.
Melania i Donald Trump myślą już o przeprowadzce.Źródło: Getty Images
d497ov5

Już niedługo cała rodzina Trumpów będzie musiała się wyprowadzić z Białego Domu. Wszystko z powodu przegranej w walce o reelekcję. Amerykańskie media zastanawiają się, gdzie teraz zamiesza Donald Trump z żoną i synem. Spekulacje cały czas trwają, a termin przeprowadzki zbliża się wielkimi krokami.

USA wciąż żyje wyborami prezydenckimi

Ostatnie wybory prezydenckie w USA okazały się bardzo ekscytujące. Walczący o reelekcję Donald Trump przegrał walkę o utrzymanie fotela. Otrzymał 232 głosów elektorskich, z kolei jego przeciwnik zyskał aż 306 głosów. Właśnie ów wynik okazał się bolesny dla Trumpa, który w ostatnim czasie robił wszystko, aby podważyć rzetelność wyborów.

d497ov5

Ciągłe oskarżenia pod adresem Joe Bidena na pewien czas ustały. Obecnie media coraz więcej miejsca poświęcają dalszym losom małżeństwa Trumpów. Co jakiś czas pojawiają się mniej lub bardziej prawdopodobne wersje nadchodzących wydarzeń – niektórzy sugerują rozwód Donalda i Melanii, jeszcze inni uważają, że w małżeństwie nic się nie dzieje. Teraz przyszedł czas na doniesienia o przeprowadzce ustępującego prezydenta. Gdzie przeniesie się z rodziną?

Zobacz również: Dzieci Piotra Machalicy z pierwszego małżeństwa. Czym zajmują się obecnie Sonia i Franciszek?

Rychła przeprowadzka Trumpów

Donald Trump jak przystało na biznesmena ma kilka posiadłości. Do najbardziej znanych należy Trump Tower w Nowym Jorku, Mar-a-Lago na Florydzie, Trump’s National Golf Club w New Jersey, Seven Springs w Bedford oraz winiarnia w Wirginii. Oczywiście każde z tych miejsc jest warte olbrzymie kwoty. Zgodnie z sugestiami amerykańskich mediów, dom na Florydzie będzie celem przeprowadzki w 2021 roku.

d497ov5

Na łamach magazynu "People" pojawiła się szczegółowa informacja na temat tej elitarnej posiadłości. Rzekomo Melania i Donald Trump planują renowację apartamentu, aby zapewnić sobie maksimum komfortu oraz nowoczesności. Niedawno natomiast widziano w pobliżu rezydencji żonę ustępującego prezydenta, która zwiedzała lokalną szkołę Pine Crest. To prywatna placówka, gdzie czesne kosztuje nawet 35 tysięcy dolarów. Czyżby wyprowadzka na Florydę była już przesądzona? Za kilka tygodni wszystkiego się dowiemy.

Przeczytaj: Świąteczna kartka Kate i Williama. Życzenia na Boże Narodzenie pojawiły się wcześniej 

Sprawdź: Ewelina Dobrowolska nową minister sprawiedliwości na Litwie. "Za mąż wychodziłam w czarnej sukience"

Policjant złamał rękę jednej ze strajkujących. Marta Lempart: To było celowe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d497ov5

Podziel się opinią

Share
d497ov5
d497ov5