Trwa ładowanie...
d2e8u03

Naga kobieta chciała skorzystać z sauny. Mężczyzna zawiadomił policję

Na jednym z basenów w Ostrzeszowie doszło do nietypowej interwencji policji. Mężczyzna zawiadomił funkcjonariuszy po tym, jak zobaczył, że kobieta chce skorzystać z sauny bez okrycia. Był oburzony tym faktem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zobaczył nagą kobietę na basenie i zawiadomił policję
Zobaczył nagą kobietę na basenie i zawiadomił policję (Shutterstock.com)
d2e8u03

Policja dostała zgłoszenie i pojawiła się w kompleksie basenów "Oceanik". Zawiadomił ją jeden z użytkowników sauny, któremu nie spodobało się zachowanie kobiety. Oburzył się faktem, że chciała wejść zupełnie naga.

Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie i pojawili się na miejscu. "Rzeczywiście, wysłaliśmy na miejsce radiowóz. Przeprowadziliśmy rozmowę z osobą zgłaszającą. Została ona poinformowana i pouczona o dalszym toku postępowania. Jeżeli osoba zgłaszająca przyjdzie złożyć wniosek na komendę, będziemy prowadzić czynności wyjaśniające w kierunku nieobyczajnego wybryku" - powiedziała portalowi WLKP24.info kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

W regulaminie "Oceaniku" widnieje zapis: "Do sauny powinniśmy zabrać dwa ręczniki (jeden, na którym siedzimy, a drugi do wytarcia ciała). Z sauny należy korzystać zupełnie nago z owinięciem ciała w suchy ręcznik lub strój kąpielowy – bawełniany”.

d2e8u03

Kobieta złamała jeden z punktów regulaminu, zapominając o ręczniku.

Źródło: epoznan.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #ZadbanaPolka. 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło: "Jestem, jaka chcę być"

d2e8u03

Podziel się opinią

Share
d2e8u03
d2e8u03