Trwa ładowanie...
d14itly

Nagie igraszki księcia Harry'ego

Zdjęcie rozebranego do rosołu księcia Harry'ego, wnuka królowej
Elżbiety II, baraszkującego z nagą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas, zostały opublikowane na amerykańskiej stronie internetowej TMZ.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nagie igraszki księcia Harry'ego
(AP)
d14itly

Zdjęcie rozebranego do rosołu księcia Harry'ego, wnuka królowej Elżbiety II, baraszkującego z nagą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas, zostały opublikowane na amerykańskiej stronie internetowej TMZ. Źródło w rodzinie królewskiej potwierdziło Reuterowi, że mężczyzna na fotografiach to Harry, trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu.

Zdjęcia zrobiono w apartamencie dla VIP-ów jednego z hoteli w Las Vegas, gdzie Harry wypoczywał na wakacjach z przyjaciółmi.

Na jednym z nieco niewyraźnych zdjęć, widać Harry'ego, który rękami zakrywa genitalia; za jego plecami ukrywa się młoda kobieta, też najwyraźniej naga. Druga z fotografii, zrobiona od tyłu, ukazuje 27-letniego księcia obejmującego tę albo inną kobietę.

d14itly

Według portalu TMZ, fotografie zostały zrobione po tym, jak Harry z przyjaciółmi zeszli do hotelowego baru i zaprosili do pokoju kilka kobiet, których tożsamość nie jest znana. Grupa zabawiała się grą w rozbieranego bilarda - twierdzi amerykański portal.

Książę Harry dał się już poznać jako niepokorny członek rodziny królewskiej. W 2002 roku przyznał się do palenia marihuany i picia alkoholu, gdy był jeszcze niepełnoletni. Trzy lata później trafił na pierwsze strony gazet, gdy na balu przebierańców pojawił się w hitlerowskim mundurze, ze swastyką na ramieniu.

W środę młodszy syn księcia Karola trafił na czołówki brytyjskich gazet jednak nie z powodu nagich zdjęć, a doniesień o wyścigu, jaki urządził sobie w basenie w Las Vegas z podwójnym złotym medalistą z Londynu, amerykańskim pływakiem Ryanem Lochte.

(PAP/ma)

POLECAMY:

* Najlepiej ubrani według Vanity Fair*

* Książę William dostał od babki dom!*

* Kate i Diana – co je łączy, co je dzieli*

Nie zawsze byli obiektami westchnień!

d14itly

Podziel się opinią

Share

d14itly

d14itly