ycipk-1c03d8

Nagie igraszki księcia Harry'ego

Zdjęcie rozebranego do rosołu księcia Harry'ego, wnuka królowej
Elżbiety II, baraszkującego z nagą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas, zostały opublikowane na amerykańskiej stronie internetowej TMZ.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nagie igraszki księcia Harry'ego
(AP)
ycipk-1c03d8

Zdjęcie rozebranego do rosołu księcia Harry'ego, wnuka królowej Elżbiety II, baraszkującego z nagą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas, zostały opublikowane na amerykańskiej stronie internetowej TMZ. Źródło w rodzinie królewskiej potwierdziło Reuterowi, że mężczyzna na fotografiach to Harry, trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu.

Zdjęcia zrobiono w apartamencie dla VIP-ów jednego z hoteli w Las Vegas, gdzie Harry wypoczywał na wakacjach z przyjaciółmi.

Na jednym z nieco niewyraźnych zdjęć, widać Harry'ego, który rękami zakrywa genitalia; za jego plecami ukrywa się młoda kobieta, też najwyraźniej naga. Druga z fotografii, zrobiona od tyłu, ukazuje 27-letniego księcia obejmującego tę albo inną kobietę.

ycipk-1c03d8

Według portalu TMZ, fotografie zostały zrobione po tym, jak Harry z przyjaciółmi zeszli do hotelowego baru i zaprosili do pokoju kilka kobiet, których tożsamość nie jest znana. Grupa zabawiała się grą w rozbieranego bilarda - twierdzi amerykański portal.

Książę Harry dał się już poznać jako niepokorny członek rodziny królewskiej. W 2002 roku przyznał się do palenia marihuany i picia alkoholu, gdy był jeszcze niepełnoletni. Trzy lata później trafił na pierwsze strony gazet, gdy na balu przebierańców pojawił się w hitlerowskim mundurze, ze swastyką na ramieniu.

W środę młodszy syn księcia Karola trafił na czołówki brytyjskich gazet jednak nie z powodu nagich zdjęć, a doniesień o wyścigu, jaki urządził sobie w basenie w Las Vegas z podwójnym złotym medalistą z Londynu, amerykańskim pływakiem Ryanem Lochte.

(PAP/ma)

ycipk-1c03d8

POLECAMY:

* Najlepiej ubrani według Vanity Fair*

* Książę William dostał od babki dom!*

* Kate i Diana – co je łączy, co je dzieli*

ycipk-1c03d8

Nie zawsze byli obiektami westchnień!

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1c03d8

ycipk-1c03d8
ycipk-1c03d8