Decydują się na seks w biurze. I to wcale nie są "zetki"

Decydują się na seks w biurze. I to wcale nie są "zetki"

Która grupa wiekowa najczęściej decyduje się na igraszki seksualne w biurze?
Która grupa wiekowa najczęściej decyduje się na igraszki seksualne w biurze?
Źródło zdjęć: © Getty Images | Her hakki Hasan EROGLU'na aittir
29.02.2024 15:54, aktualizacja: 29.02.2024 20:02

Romanse biurowe, którym towarzyszy dreszczyk ekscytacji, są nawiązywane wcale nierzadko. Jednak sporym zdziwieniem może okazać się fakt, która grupa wiekowa najczęściej decyduje się na igraszki seksualne w miejscu pracy.

Znajomość z kolegą z pracy przeszła na wyższy poziom, a napięcie seksualne jest na tyle duże, że chowacie się po kątach niczym nastolatkowie? Takie sytuacje w biurach nie zdarzają się wcale rzadko. Wiąże się z nimi bowiem dreszczyk emocji, który jest uzależniający.

Jednak ciekawą kwestią jest to, jak w takiej sytuacji zachowują się dane grupy wiekowe. Które najczęściej decydują się na seksualne igraszki w miejscu pracy? Odpowiedź jest nie lada zaskakująca. Dane przytoczył portal "The Sun" na podstawie sondażu przeprowadzonego przez markę Durex na dwóch tysiącach osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z wiekiem przychodzi ryzykanctwo?

Okazuje się, że najbardziej skłonne do seksualnych przygód w miejscu pracy są osoby powyżej 65. roku życia. Aż 9 proc. spośród ankietowanych z tej grupy wiekowej wyznało, że ma za sobą doświadczenia z "zabawami" w biurze. Odpowiedzi młodszych roczników utworzyły wynik na poziomie 7 proc.

Oni starają się nie uprawiać seksu w pracy

Co ciekawe, najbardziej wstrzemięźliwe są "zetki". Tylko 5 proc. Przyznało się do erotycznych sytuacji, które miały miejsce w pracy. Czyżby osoby między 18. a 24. rokiem życia żyły ściśle w zgodzie z kodeksami etycznymi, mając w tyłu głowy m.in. mobbing i akcje takie, jak "metoo"? Jedno jest pewne – swoje miejsce pracy traktują z większą powagą.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także