Najbardziej zawzięte znaki zodiaku. Nigdy nie wybaczają

Niektóre znaki zodiaku mają problem z wybaczaniem
Niektóre znaki zodiaku mają problem z wybaczaniem
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

30.05.2023 12:25, aktual.: 11.02.2024 14:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie ma znaczenia, ile minie lat. Czas nie przynosi im uzdrowienia. Nie potrafią wybaczyć ani zapomnieć krzywdy, którą ktoś im wyrządził. Potrafią rozpamiętywać ją w nieskończoność, świadomie rozdrapując ranę. Oto znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczają.

Ludzie często krzywdzą siebie nawzajem, choć nie zawsze świadomie. Najważniejsze jest jdnak, w jaki sposób podchodzimy do urazów oraz czy potrafimy je przepracować. Jeśli nie, pojawia się poważny problem. Wybaczenie i zapomnienie mają moc uzdrawiania, podczas gdy pielęgnowanie poczucia krzywdy jest praktyką toksyczną, z powodu której wciąż cierpimy na nowo. Przedstawiciele niektórych znaków zodiaku nie potrafią zapomnieć doznanych krzywd. Dręczą się nimi przez wiele lat, zamiast po prostu się otrząsnąć.

Byk to znak wyjątkowo uparty i zawzięty

Są dwie rzeczy w życiu, których Byk obawia się najbardziej: zmiany i zdrady. Gdy ktoś go skrzywdzi, jest to definitywny koniec relacji. Nie przyjmie żadnego tłumaczenia ani słowa "przepraszam". Dla niego nic to nie znaczy. Osoby urodzone w tym znaku są niezwykle zaborcze, do tego z trudem obdarzają kogoś zaufaniem. Jeśli się zawiodą, natychmiast zaczynają pałać nienawiścią – zarówno do tego, kto je skrzywdził, jak i do siebie, ponieważ tak tragicznie pomylili się w ocenie. Na drodze do wybaczenia staje Bykowi również jego legendarny upór. Nie potrafi ani zapomnieć, ani odpuścić.

Bliźnięta obrażają się na zawsze

Bliźnięta wyróżnia trudny charakter, znane są z tego, że mają dwie twarze, a ich zachowanie potrafi się nagle zmienić o 180 stopni. Jednego dnia bombardują kogoś miłością, a następnego traktują ozięble i z góry. Chociaż same mają zwykle w relacji wiele grzechów na sumieniu i – o ile im zależy – muszą często przepraszać, to ta zasada nie działa w drugą stronę. Urażone Bliźnięta obrażają się na śmierć. Krzywdy nie wybaczą nigdy, zawzięte w swoim gniewie i nienawiści. W jednej chwili wyrzucą osobę, która im się naraziła, ze swojego życia, nie pozwalając jej nawet dojść do słowa.

Skorpion starannie zaplanuje zemstę

Osoby urodzone w tym znaku nie mają wobec bliźnich wielkich oczekiwań. W zasadzie od początku spodziewają się zdrady, więc wcześniej odpowiednio się przygotowują. Nie potrafią wybaczyć, bo wydaje im się to niepraktyczne. Przecież jeśli ktoś już raz wyrządził im krzywdę, to jasne, że zrobi to ponownie. W przeciwieństwie do innych znaków zodiaku, Skorpion nie tylko nie potrafi wybaczyć, ale wytrwale planuje zemstę. Nawet jeśli miałoby mu to zająć całe lata, to w końcu odpowie pięknym za nadobne i ten, kto ośmielił się go urazić, przekona się na własnej skórze, co znaczy gniew Skorpiona.

Ryby stawiają siebie na pierwszym miejscu

Przedstawiciele tego znaku są niezwykle wrażliwi, więc łatwo ich urazić, czasami nawet o tym nie wiedząc. Wystarczy drobne słowo lub gest, który nie spodoba się Rybom, aby wywołać katastrofę. Krzywdy nie zapominają nigdy, w dodatku mówią o niej głośno. Ryby to mistrzowie dramatyzmu, wszystko przeżywają bardzo teatralnie i na pokaz. Wkrótce wszyscy znajomi znają całą historię: kto je skrzywdził, w jaki sposób i dlaczego. Osoby urodzone w tym znaku nie potrafią zapomnieć, bo to dla nich kwestia dumy. Gdyby ustąpiły, wydałyby się sobie śmieszne i naiwne.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)
Zobacz także