Najgorsze pary zodiaku. Stworzą toksyczny związek

Związki czterech par zodiaku skazane są na porażkę
Związki czterech par zodiaku skazane są na porażkę

13.06.2023 11:53, aktual.: 13.06.2023 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podobno serce nie sługa… Nie mamy kontroli nad tym, do kogo "poczujemy miętę", jednak przedstawiciele tych znaków nigdy nie powinni łączyć się w pary. Nie wyjdzie z tego nic dobrego, poza łzami, awanturami i złamanymi sercami.

Baran i Byk szybko wykończą się nawzajem

Pomimo że te znaki często łączy silna chemia, to jednak nic poza tym. Baran i Byk są od siebie różni niczym niebo i ziemia. Podczas gdy dla Byka niezwykle istotne są kwestie materialne, bezpieczeństwo finansowe i stabilność, Baran gardzi wszystkimi tymi wartościami. Nie dba o pieniądze, które jego zdaniem łatwo przychodzą i szybko znikają, ani nie chce być przywiązany do jednego miejsca.

Baran jest impulsywny i niecierpliwy, więc powolny Byk nigdy nie będzie w stanie dotrzymać mu kroku. Oba te znaki należą też do najbardziej upartych w całym zodiaku, co sprawia, że porozumienie jest absolutnie niemożliwe – żadna strona nie ustąpi. Nigdy!

Połączenie Barana z Bykiem może być niezwykle namiętne i ogniste, ale niestety krótkotrwałe. Te znaki są zbyt od siebie różne, aby mogły stworzyć stały i stabilny związek. Będą za to mieć po sobie wspaniałe wspomnienia.

Bliźnięta i Skorpion stworzą toksyczny związek

To połączenie kuszące, ale tragiczne w skutkach. Przedstawiciele obu tych znaków są niezwykle inteligentni, więc łatwo mogą się zauroczyć nawzajem swoimi pięknymi umysłami. Dyskusje, przekomarzania i flirty nie będą miały końca i nigdy nie staną się nudne. Bliźnięta i Skorpion mają jednak w życiu różne cele. Zodiakalny Skorpion to karierowicz, który twardo dąży do sukcesu, podczas gdy artystyczna natura Bliźniąt nie znosi ani przymusu, ani wysiłku.

Oba te znaki są również nieszczere, wiele przed sobą ukrywają. Dodatkowo, Bliźnięta są atrakcyjne, ściągają na siebie uwagę otoczenia i często z tego zainteresowania korzystają, doprowadzając zaborczego Skorpiona do szału zazdrości.

Połączenie Skorpiona i Bliźniąt to idealny materiał na wielką przyjaźń. Będą bez skrępowania dyskutować o wszystkim, motywować się nawzajem i wspólnie rozwijać. Jednak jeśli przyjaźń przerodzi się w miłość, nie ma żadnych szans.

Koziorożec i Wodnik będą się nawzajem ranić

Osoby urodzone w znaku Wodnika są niezwykle otwarte, towarzyskie i spontaniczne. Nie ma dla nich tematów tabu, bo nic, co ludzkie, nie jest im obce. W każdy związek wstępują z otwartą głową i sercem, nie mają nic do ukrycia. To zupełnie inaczej niż Koziorożec, który często ukrywa swoje myśli nawet przed najbliższymi osobami. Potrzebuje osobistej przestrzeni, czego nigdy nie będzie w stanie zrozumieć uczuciowy Wodnik. Jednak problemy w komunikacji to dopiero czubek góry lodowej. Dosłownie. Koziorożec wyda się Wodnikowi zbyt oziębły i zamknięty w sobie, podczas gdy Koziorożec będzie postrzegał Wodnika jako naiwnego, niepoważnego, wręcz niezdrowego optymistę.

Trudno powiedzieć, co może przyciągnąć do siebie tak odmienne znaki, jednak uczucie nigdy nie będzie trwałe. Nie przerodzi się też w przyjaźń, tylko najprawdopodobniej samoczynnie wygaśnie z emocjonalnego głodu i pragnienia.

Rak i Strzelec nie osiągną porozumienia

Rak i Strzelec mają zupełnie odmienne podejście do życia. Raki są niezwykle emocjonalne, romantyczne i marzycielskie. Pragną stabilności i szczęśliwej rodziny, którą zbudują z godnym zaufania i oddanym partnerem. Tymczasem Strzelec należy do znaków wyjątkowo rozrywkowych i beztroskich. Pragnie jak najdłużej się bawić, nie chce się zbyt szybko przywiązywać do jednej osoby, ale też nie potrafi przyznać tego wprost – bardzo trudno zmusić Strzelca do jasnej deklaracji. Delikatnemu Rakowi Strzelec może łatwo złamać serce – poczuje się zagubiony i niezrozumiany, jakby narzucał się ukochanemu wbrew jego woli. A Strzelec – jak to Strzelec – nawet nie zauważy w czym problem.

Rak w związku ze Strzelcem może przeżyć wiele przygód i doświadczyć wspaniałych, nowych rzeczy. Oczywiście pod warunkiem, że zbyt szybko się nie przywiąże… Bo ta przygoda pozostanie przygodą i nie przerodzi się w nic poważnego.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)