ModaNajgorsze trendy w manicure 2020. Tych zdobień paznokci lepiej unikać

Najgorsze trendy w manicure 2020. Tych zdobień paznokci lepiej unikać

Nie każdy trendy manicure jest godny naśladowania.
Nie każdy trendy manicure jest godny naśladowania.

13.11.2020 11:39, aktual.: 02.03.2022 09:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli lubisz podążać za hitami, lepiej unikaj najgorszych trendów w manicure 2020. Wyglądają one nieciekawie, a przy okazji nie sprawiają wrażenia zbyt praktycznych rozwiązań. Patrząc na niektóre propozycje trudno zrozumieć, co tak naprawdę mieli na myśli twórcy niektórych zdobień.

Modne paznokcie zmieniają się wraz z nastaniem kolejnego sezonu. Wiele inspiracji można odnaleźć na profilach znanych i cenionych stylistek paznokci, choć nie tylko. Spośród intrygujących i zachwycających propozycji istnieją także zdobienia, których lepiej nie wykorzystywać. Jakie są najgorsze trendy w manicure 2020?

Najgorsze trendy w manicure 2020 – duck feet nails

Już sama nazwa raczej zniechęca niż zachwyca. Rzekomą inspiracją do stworzenia podobnego manicure są kacze łapki, a konkretnie ich kształt. Patrząc na paznokcie w kształcie trapezu, którego krótsza podstawa znajduje się u nasady, ciężko doszukiwać się jakiejkolwiek zalety podobnej stylizacji. Duck feet nails są kompletnie niepraktyczne.

Najgorsze trendy w manicure 2020 – hairy nails

Hairy nails są jeszcze gorsze od kaczych łapek na dłoniach. Ten wątpliwy trend mimo wszystko podbił na pewien czas pokazy mody kilka lat temu. Do paznokci przykleja się kolorowe kępki włosów, które mają za zadanie "ozdobić" płytki. Finalnie manicure naprawdę nie zachwyca ani nie przywodzi pozytywnych skojarzeń.

Najgorsze trendy w manicure 2020 – pom pom nails

W przypadku tego najgorszego trendu, pom pom nails charakteryzuje się doczepianiem pomponów do płytek paznokciowych. Mogą występować w różnych kombinacjach i wersjach kolorystycznych, choć najbardziej spektakularne są te zajmujące praktycznie całą powierzchnię paznokci. Zdobienie w stylu pom pom nails raczej długo się nie utrzyma.

Najgorsze trendy w manicure 2020 – stiletto nails

Spośród wszystkich prezentowanych najgorszych trendów w manicure, stiletto nails można uznać za niebezpieczne. Paznokcie są znacznie przedłużone, dlatego najczęściej pojawiają się w formie tipsów. Na dodatek są spiłowane aż do szpica, co robi naprawdę upiorne wrażenie.

Najgorsze trendy w manicure 2020 – crocodile nails

W zestawieniu najgorszych trendów w manicure 2020 nie mogło zabraknąć także innego zwierzęcego wzorku. Crocodile nails kojarzą się ze skórą gadów, ale owa chropowatość czy imitowanie tego stylu raczej nie wzbudza zachwytu i okrzyku radości. Projekt wzbudza mieszane uczucia, ale znajdą się na pewno zwolenniczki krokodylej skóry.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)