Blisko ludziNatalia Kukulska pokazała skutki kwarantanny. "Czy w lustrze zobaczę znów Kukulską?"

Natalia Kukulska pokazała skutki kwarantanny. "Czy w lustrze zobaczę znów Kukulską?"

Natalia Kukulska pokazała skutki kwarantanny. "Czy w lustrze zobaczę znów Kukulską?"
Źródło zdjęć: © ONS, Instagram
27.04.2020 16:01, aktualizacja: 27.04.2020 16:19

Natalia Kukulska na swoim Instagramie pokazała, jak spędza czas pandemii. Od razu widać, że piosenkarka wykorzystuje te dni na zabawie ze swoimi pociechami. Makijaż, w którym pozowała, wykonała jej córka.

Piosenkarce, jak nam wszystkim, powoli doskwiera nuda i tęsknota za trybem życia sprzed wybuchu pandemii. Na swoim profilu na Instagramie pokazała, jak wykorzystuje ten czas w domu. Spędza go na zabawie z dziećmi i odpoczynku.

Natalia Kukulska ma dość kwarantanny

Natalia Kukulska przyznała jednak, że powoli zaczyna mieć dość związanych włosów, dresów i "kanapowania". "Aby po czasie spędzonym w domu nie było takiego szoku jak na zdjęciu - przed i po. Robię czasem coś dobrego dla siebie. Kiedy jak nie teraz? Może warto już zdjąć uszy Myszki Mickey, zmyć makijaż zrobiony w artystycznym porywie przez moją córeczkę, a włosom dać trochę wolności i życia? Czy w lustrze zobaczę znów Kukulską?"- żartowała celebrytka.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Obserwatorzy piosenkarki pisali, że w każdym wydaniu wygląda uroczo. "Pani Natalio, wygląda pani bosko w każdym momencie", "Wow, super!", "Promieniejesz" - komentowali.

Chociaż kusi nas piękna pogoda i słońce, to pamiętajmy, że nadal powinniśmy zostać w domu. Jednak jeśli już potrzebujemy świeżego powietrza i krótkiego spaceru, to od poniedziałku 20 kwietnia możemy bez obaw wychodzić do parków i lasów.

Zobacz także: SIŁACZKI program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta