Blisko ludziNauczycielka z Teksasu została oskarżona o molestowanie seksualne ucznia. Grozi jej dożywocie

Nauczycielka z Teksasu została oskarżona o molestowanie seksualne ucznia. Grozi jej dożywocie

Marka Lee Bodine jest oskarżona o molestowanie seksualne ucznia
Marka Lee Bodine jest oskarżona o molestowanie seksualne ucznia

20.04.2021 19:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marka Lee Bodine ma 31 lat i jest nauczycielką. Haniebnych czynów miała dopuścić się po raz pierwszy trzy lata temu. Uczeń, który padł jej ofiarą, miał wówczas zaledwie 13 lat. Według jego zeznań, kobieta zmusiła go do odbycia stosunku seksualnego.

Jak donosi magazyn "People", Bodine została aresztowana 17 kwietnia – pięć dni po tym, jak 16-letni dziś uczeń postanowił zgłosić zarzut molestowania na policję.

Oświadczenie policji

Policja z miasta Tomball w stanie Teksas, która przyjęła zgłoszenie, wydała w tej sprawie stosowne oświadczenie. Czytamy w nim m.in., że nauczycielce postawiono zarzut ciągłego wykorzystywania seksualnego dziecka.

Kobieta nie przyznała się jeszcze do winy i została zwolniona z aresztu za kaucją, której wysokość wyniosła 100 tys. dolarów. Bodine do tej pory nie udzieliła komentarza mediom.

Według aktu aresztowania, z policją skontaktował się dyrektor szkoły Tomball Intermediate School, w której uczyła 31-latka. Nauczycielka miała skarżyć się, że jest nękana przez byłego ucznia. Według niej chłopak miał grozić, że zrobi sobie krzywdę. Bodine utrzymywała też, że nielegalnie uzyskał dostęp do jej prywatnych zdjęć, które wykorzystywał, by ją szantażować.

"Do stosunków dochodziło również w klasie"

Inną wersję zdarzeń przedstawił wspomniany uczeń. Chłopak utrzymuje, że nauczycielka zaprzyjaźniła się z nim, grając w tę samą, sieciową grę wideo. Po jakimś czasie mieli zacząć pisać do siebie SMS-y, a następnie zaczęli wymieniać się zdjęciami i filmami, do których pozowali nago.

Uczeń zeznał, że regularnie przez dwa lata uprawiał seks z nauczycielką. Jak twierdzi, do stosunków dochodziło również w klasie oraz w samochodzie Bodine.

Z oświadczenia Tomball Independent School District wynika, że 31-letnia nauczycielka najpierw została skierowana na urlop, a gdy zarzuty ujrzały światło dzienne, sama zrezygnowała z pracy.

- Wszystkie zarzuty dotyczące niewłaściwego zachowania pracowników są traktowane poważnie oraz badane dokładnie i szybko. Bezpieczeństwo uczniów w Tomball ISD jest naszym priorytetem, a wszelkie uzasadnione zarzuty dotyczące niewłaściwego zachowania pracowników nie będą tolerowane. Dystrykt będzie zapewniał odpowiednie wsparcie społeczno-emocjonalne dla uczniów i pracowników. Prosimy, aby media i opinia publiczna szanowały bezpieczeństwo i prywatność społeczności kampusu – czytamy dalej w oświadczeniu wydanym przez szkołę.

Gdy ofiara ma mniej niż 14 lat, "ciągłe wykorzystywanie seksualne" dziecka jest w Teksasie przestępstwem pierwszego stopnia. W związku z tym, jeśli sąd uzna ją za winną, Bodine grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (220)