Trwa ładowanie...
d4c63ba

Nauczycielka zaszła w ciążę z 13-letnim uczniem

24-letnia nauczycielka z Houston w USA została oskarżona o wykorzystywanie seksualne ucznia. Alexandria Vera spotykała się z 13-latkiem od ubiegłego roku. W styczniu zaszła z nim w ciążę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nauczycielka zaszła w ciążę z 13-letnim uczniem
(Instagram.com)
d4c63ba

Chłopca po raz pierwszy spotkała w ubiegłym roku, gdy zaczęła pracę jako nauczycielka 8 klasy szkoły podstawowej. Któregoś dnia uczeń nie pojawił się na zajęciach, więc odezwała się do niego przez Instagram. Jak zeznała, zaczęli spotykać się poza lekcjami i zakochali w sobie. Chłopak spędzał u niej noce, a nad ranem odwoziła go na przystanek szkolnego autobusu.

Z zeznań wynika również, że Vera zaszła z nim w styczniu w ciążę. Utrzymuje, że rodzina chłopca udzieliła im wsparcia. Mieli być nie tylko pozytywnie nastawieni, ale wręcz podekscytowani oczekiwaniem na wnuka. Problemy zaczęły się dopiero, gdy informacje dotarły do lokalnych pracowników socjalnych. Wówczas nauczycielka zdecydowała się usunąć ciążę. W kwietniu kobieta została zwolniona z pracy. W czerwcu przyznała się do utrzymywania stosunków seksualnych z nieletnim i oddała w ręce policji.

d4c63ba

Podziel się opinią

Share
d4c63ba
d4c63ba