Trwa ładowanie...
d30fewd

Nicole Kidman o przemocy domowej: "Podstępna choroba, wypełniona wstydem"

Nicole Kidman na tegorocznej gali Emmy odebrała statuetkę za rolę Celeste Wright w serialu "Big Little Lies". Przy tej okazji, aktorka nie tylko olśniewała przykuwającą wzrok kreacją, ale także poruszyła bardzo ważny temat - przemocy domowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prywatnie Nicole Kiddman od 2006 roku jest żoną piosenkarza Keitha Urbana.
Prywatnie Nicole Kiddman od 2006 roku jest żoną piosenkarza Keitha Urbana. (ONS.pl)
d30fewd

Serial emitowany przez HBO jest oparty na książce Liane'a Moriartiego o tym samym tytule i koncentruje się głównie na doświadczeniach trzech kobiet - przyjaciółek Madeline, Celeste i Jane, matek, których dzieci zaczynają właśnie naukę w szkole. Okazuje się, że każda z nich ma swoje demony i skrywane tajemnice.

Kidman wzruszyła publiczność szczerym przemówieniem, w trakcie którego dziękowała za wyróżnienie. Po opowieści o tym, jak powstawał serial, gwiazda Hollywood postanowiła odnieść się do nadużyć, o których mowa w tewizyjnej serii.

- Czasami, gdy grasz, masz szansę przekazać ważne przesłanie - tym serialem rzucamy światło na kwestię przemocy domowej - powiedziała aktorka. - Jest to skomplikowana, podstępna choroba, która dotyka więcej osób niż nam się wydaje. Jest wypełniona wstydem, tajemnicą, a ja otrzymując tę nagrodę, chcę zwrócić uwagę na ten temat. Dziękuję za tę możliwość.

   ONS.pl

Uwadze fanów nie uszła także gustowna suknia, na jaką aktorka postawiła tego wieczoru.

d30fewd

- Ja również jestem matką i żoną. Mam dwie małe córeczki, Sunny i Faith i mojego kochanego Keitha [mąż Nicole, przyp. red.], których poprosiłam, aby pomogli mi w realizacji mojej artystycznej ścieżki. Musieli poświęcić wiele, więc to należy do nich - powiedziała, wskazując na nagrodę. - Chcę, aby moje małe dziewczynki miały ją na półce, mogły spojrzeć i pomyśleć: "Za każdym razem, gdy moja mama nie kładła mnie do łóżka, to właśnie z tego powodu" - dodała.

Prywatnie Nicole Kiddman od 2006 roku jest żoną piosenkarza Keitha Urbana. Wcześniej była w związku małżeńskim z aktorem Tomem Cruisem, ale para wzięła rozwód w 2001 roku.

Naciągnięta Kidman o Oscarach: "Jestem niewiarygodnie zaszczycona"

d30fewd

Podziel się opinią

Share

d30fewd

d30fewd